środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Perfumy lane - opinie
#20106
Perfumy lane - opinie 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Czy spotkalyscie w UK gdzies rozlewnie perfum jak tak to prosze o opinie, w PL kazdy mial stycznosc z takimi rozlewniami i byly to przedziwne cuda z Chin


Ja osobiscie znalazlam jedna ktora wlasnie sprowadza perfumy bezposrdnio z Francji maja bardzo duzy wybor oraz jak dla mnie ceny sa wiele bardziej atrakcyjne niz w perfumeriach.
przetstowalam pare zapachow i jestem bardzo zadowolona, jezeli chodzi o zapach jest niewiarygodnie zblizony do orginalu lub wrecz identyczny, co do utrzymywania sie zapachu no tutaj nie ma sie co oszukiwac nie jest tak trwaly jak orginal ALE zaskoczylam sie pozytywnie poniewaz utrzymuja sie bardzo bardzo dlugo (dodatkowo cena perfum lanych a w perfumerii) wiec z mojej strony wielki + dla Perfume VIP

czekam na inne opinie
moniabrozk
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/03/22 12:43 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20125
Re: Perfumy lane - opinie 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Wolę chyba już dopłacić te kilka funtów, ale mieć oryginalny perfum na dłuższy czas. Zawsze jak próbowałam jakiś podróbek, to zapach ulatniał się szybko i w sumie to cenowo wychodziło na to samo co oryginał, bo trzeba było szybciej kupować kolejny.
ciekawska
Posty: 114
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Pozostałe oferty

Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...
thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...