wtorek, 23 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Przeszczep nerki
#20390
Przeszczep nerki 7 lat(a), 10 mies. temu  
Hej, jestem po przeszczepie nerki już 9 lat. Od dawna myślę o wyjeździe do Anglii na stałe . Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś na tym forum ma jakieś informacje na temat leczenia po przeszczepie, kontrolnych badań, wizyt lekarskich, leków właśnie w Anglii. Słyszałam, że pacjenci po przeszczepach w Anglii są pod opieką lekarza rodzinnego i nie trzeba jeździć na wizyty do specjalisty. Jeśli ktoś zna jakieś angielskie ośrodki leczenia dla osób po przeszczepie nerki bardzo proszę o kontakt. Jakiekolwiek informacje będą dla mnie przydatne. Jeśli ktoś zna osobę która jest po przeszczepie bądź dializowana i mieszka w Anglii chętnie bym się z nią skontaktowała

Mam jeszcze pytanie odnośnie przewożenia leków samolotem. Czy jeśli brałabym spory zapas leków muszę mieć zaświadczenie od lekarza o przyjmowaniu ich? Czy powiadamiać lotnisko przed odlotem, że będę przewozić dużą ilość leków?

Z góry dziękuję.
kasumi
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20485
Re: Przeszczep nerki 7 lat(a), 9 mies. temu  
Lepiej mieć takie zaświadczenie od lekarza w j. polskim oraz angielskim.
PickitUp
Posty: 17
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Pozostałe oferty

Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...
Eden4flowers Eden4flowers
Jedna z pierwszych brytyjskich kwiaciarni internetowych....
cottages4you cottages4you
Cottages4you oferuje ponad 9000 domków do wynajęcia na...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...