piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Torbiele nerki
#22134
Torbiele nerki 5 lat(a), 6 mies. temu  
Witam. W 2012r znaleziono mi w nerce torbiel wielkość 40mm, byłem oczywiście u urologa który stwierdził że nie ruszać tylko kontrolować, teraz torbiel urosła do 85mm i myślę że raczej będę musiał mieć zabieg, proszę powiedzieć czy taki zabieg usunięcia takiej torbieli jest groźny, czy jest robiony pod narkozą, czy znieczuleniu miejscowym i czy są nawroty problemu (czy torbiel może się odrodzić na nowo)
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22136
Re: Torbiele nerki 5 lat(a), 6 mies. temu  
Niestety ale torbiele mają tendencje do odradzania sie na nowo. Nabyta torbielowatość nerek przebiegająca bez objawów nie wymaga leczenia. W przypadkach wystąpienia krótkich epizodów krwiomoczu zaleca się odpoczynek w łóżku oraz przyjmowanie leków przeciwbólowych. Nie wiem czy masz krwiomocz czy nie?

Bo leczenie operacyjne stosuje się w przypadku kiedy krwiomocz utrzymuje się przez dłuższy czas, albo jest nasilony. Wykonuje się taką operacje również w przypadku jak nastepuje zakażenie torbieli. Stan taki jest dość groźny.
www.medme.pl/choroby/torbiele-nerki,419.html
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/10/05 08:24 Przez DomiGr.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

polskaapteka.co.uk (Apteka i suplementy)
W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko szeroki wybór...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
Benefit Answers (Prawnicy i porady)
Pomoc przy zasilkach chorobowych PIP,DLA,ESA,UC50/LCWRA,...
Sindbad Travel (Autokary, pociągi)
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski...