wtorek, 16 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Czy opalanie pomaga na trądzik?
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół12
TEMAT: Czy opalanie pomaga na trądzik?
#2290
Czy opalanie pomaga na trądzik? 13 lat(a), 10 mies. temu  
Witam, mam pytanie, czy opalenizna pomaga walczyć z trądzikiem? Są na ten temat różne opinie głównie przeciw, a jakie są wasze doświadczenia. Ja męczę się z trądzikiem już 10 lat i wiem, że choć opalenizna tylko może ukrywać problem to jednak zawsze jest to jakieś rozwiązanie.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2299
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 13 lat(a), 10 mies. temu  
Pomaga ale tylko na chwilę, wysusza cerę i w efekcie potem jest gorzej niż było niestety.
ewel
Posty: 137
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2378
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 13 lat(a), 10 mies. temu  
A gdzie w Szkocji można się opalić w woli wyjaśnienia:P?
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19441
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 9 mies. temu  
hej
tak slonce pomaga w wysuszaniu cery i pryszczy, ja ogolnie dopiero w tantym roku zaczelam wystawiac twarz na slonce, bo do tego czasu tego nie robilam bo niby nie wolno, ale w tamtym roku sama na wlasna reke zaczelam opalac twarz i uzywac tabletek www.dermi-suple.pl/ kiedyś po prostu obiły mi sie o uszy, zapamietalam nazwe i kupilam, i dzisiaj minal juz rok jak stosuje tabletki, opalam twarz i jest naprawde pieknie, nie mam juz pryszczy, twarz gladka, zostalo tylko kilka blizn, niestety.. takze ja uwazam swoja metode za skuteczna
korba12
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19524
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Ja mam stare rozwiązanie: mydło siarkowe - wypali wszystko
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19539
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Tak właśnie niestety pomaga an krótko ale jestem tego przykładem, ze jak się opal;am to trądzik się wysusza.
Ogarek
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19610
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Opalanie pomaga a w GB można raczej liczyć na lampy UV. Tyle, że na trądzik trzeba spojrzeć nieco szerzej. Kup sobie w polskiej księgarni na wyspach Rewolucja książkę. Bedziesz mieć więcej dobrych sposobów na trądzik niż tylko słońce.
uleule
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/12 11:42 Przez Bezpiecznik.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19648
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Raczej nie, mojej siostrze raczej plamy zostały po takim wakacyjnym naświetlaniu
wiktoriale
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19651
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Myślę, że mogę pomóc w tym Temacie. Mój chłopak miał straszny problem z trądzikiem (23 lata), nic mu nie pomagało. Wybraliśmy się z tym problemem do dermatologa w Londynie. Pani Dr. Ewa Iwan-Chuchla która przyjmuje obecnie w Klinice My Medyk, powiedzieliśmy jej że próbowaliśmy wszystkiego, produktów z apteki, opalania w solariach i nic. Po 3 miesiącach wizyt u Pani doktor i przyjmowania leków przypisanych przez nią mój chłopak wygląda znacznie lepiej a nic wcześniej nie pomagało ! Więc nie wydajcie pieniędzy na leki z reklam ani solaria. Po prostu odwiedzcie dobrego dermatologa i po sprawie.

Pozdrawiam, Nati
NatiW
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19652
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Opalanie czsem pomaga 'na chwile' . Po wielu latach walki i wyprobowaniu miliona i jednej metod, trafilam na l`Orient, Savon Noir Neroli (Czarne mydło). Po 2 miesiacach problem zniknal. Minelo juz kilka lat ja nadal uzywam tego produktu. Nie zamienilabym na nic innego...

Acha i jeszcze jedno : dieta. Zwracaj uwage na to co jesz, ogranicz cukier, produkty przetworzone , fast foody oraz pikantne jedzenie... i pij duuuzo wody i zielonej herbaty


Postaraj sie nie faszerowac tabletkami bo to nie jest zdrowe rozwiazanie


Mam nadzieje ze Ci sie uda. Wiem jak to jest cala twarz miec w kropki



Pozdrawiam
Assist
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/09/25 13:03 Przez Assist.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Pozostałe oferty

Natura Beauty Lab (Kosmetyki i perfumy)
Kosmetyki Naturalne marek Polskich i zagranicznych!...
ebookers.com ebookers
Wyszukiwanie i rezerwacje połączeń lotniczych,...
Rebtel Rebtel
Rebtel to o 90% tańsze rozmowy międzynarodowe. Każdy...
RTV Euro AGD RTV Euro AGD
Lider rynku RTV i AGD w Polsce. W swojej ofercie mamy...