piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jak wrócić do dawnej formy po ciąży
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Jak wrócić do dawnej formy po ciąży
#5531
Jak wrócić do dawnej formy po ciąży 13 lat(a), 5 mies. temu  
W czasie ciąży ciało kobiety ulega znacznym zmianom. Wiele z nich jest korzystne dla naszej urody, mocniejsze włosy i paznokcie, ładniejsza cera. Jednak są i takie, które wpływają źle na wygląd i samopoczucie, często zostawiają ślad na długo po porodzie lub na zawsze. Z niektórymi możemy podjąć walkę.

czytaj więcej...
Ciało kobiety po ciąży - jak wrócić do dawnej formy
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5651
Re: Jak wrócić do dawnej formy po ciąży 13 lat(a), 5 mies. temu  
ćwiczenia to nie wszystko zależy od wracania do zdrowia i często konieczna jest operacja plastyczna np brzucha
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7790
Re: Jak wrócić do dawnej formy po ciąży 13 lat(a), 2 mies. temu  
Ja urodzilam juz dwojke dzieci kazde karmilam po dwa lata i wiem ze to pomoglo mi szybko zgubic nagromadzone kilogramy. Juz od samego poczatku dwa razy w tygodniu chodzilam na aerobik i to tez nie dlatego aby schudnac ale odetchnac psychicznie. Polecam wam lekcje Zumba sa poprostu rewelacyjne tu obejrzycie filmik : silazdrowia.blogspot.com/2011/02/zumba-szybki-sposob-na-zbubienie.html a tu kupicie dvd tez mam w domku : www.loseweightbydancing.com/?hop=mrassmus
Sebiha
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Pozostałe oferty

Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...
Natura Beauty Lab (Kosmetyki i perfumy)
Kosmetyki Naturalne marek Polskich i zagranicznych!...
Furniture4less (Meble i wyposażenie)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...