sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Pieprzona grypa!!!!!
#6516
Pieprzona grypa!!!!! 13 lat(a), 4 mies. temu  
juz drugi raz w przeciągu 2 miesięcy zachorowałam na grype która trwa 2 tygodnie! i u lekarza jedyne co mi przepisza to inne odmiany paracetamolu. Zastanawiam się nad szczepionką ona cos daje?
goździkowa

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7167
Re: Pieprzona grypa!!!!! 13 lat(a), 3 mies. temu  
teraz trzeba uważać bo jeszcze ta świnska grasuje a Szkoci nie dbają o kulture i kaszlą, kichaja na wszystkie strony świata
Niunia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7376
Re: Pieprzona grypa!!!!! 13 lat(a), 2 mies. temu  
tez mam problemy z wirusem cały czas musze brac leki przeciwgrypowe bo jak przestane to zaczyna mnie po kilku dniac boleć gardło i sie zle czuje
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7796
Re: Pieprzona grypa!!!!! 13 lat(a), 2 mies. temu  
wlasnie stanelam na nogi po grypie meczylam sie dwa tygodnie wkoncu siegnelam do naturalnych srodkow jak syrop z cebuli itp dolaczam artykul o naturalnych sposobach na grype i przeziebienie moze cos znajdziecie dla siebie : silazdrowia.blogspot.com/2011/01/naturalne-metody-leczenia-przeziebienia.html
Sebiha
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7799
Re: Pieprzona grypa!!!!! 13 lat(a), 2 mies. temu  
o naturalnych każdy wie ale ja nie chce sie leczyć! ja nie chce chorować
goździkowa

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8680
Re: Pieprzona grypa!!!!! 13 lat(a) temu  
najgorsze to niedoleczona choroba
wróci szybciej niż się spodziewamy




www.tiarossie.com
tiarossie
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9015
Re: Pieprzona grypa!!!!! 13 lat(a) temu  
kiedy się ten okres zachorowań skończy i będzie juz ciepło a tak zawsze rano budze sie z lekkim bólem gardła - obłęd
goździkowa

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10535
Re: Pieprzona grypa!!!!! 12 lat(a), 7 mies. temu  
okres grypowy znowu sie zaczyna
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10935
Re: Pieprzona grypa!!!!! 12 lat(a), 6 mies. temu  
ja już witaminy łykam i przerzuciłam się na owoce ciekawe czy to coś da
goździkowa

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
Sony Sony
Zobacz najnowsze produkty SONY - laptopy, aparaty...