środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Trzeci migdał, usuwać?
#859
Trzeci migdał, usuwać? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Czy warto usuwać trzeci migdał, ostatnio byłam u laryngologa i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mam trzeci migdał mimo, że w tym wieku nie powinno już go być. Co ciekawe miała usuwanego go w dzieciństwie ale odrósł. Wiele się nasłuchałam o niebezpieczeństwach usuwania 3 migdała. Może ma ktoś jakieś doświadczenia?Więcej jest plusów czy minusów?
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1638
Re: Trzeci migdał, usuwać? 14 lat(a) temu  
Anita napisał:
Czy warto usuwać trzeci migdał, ostatnio byłam u laryngologa i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mam trzeci migdał mimo, że w tym wieku nie powinno już go być. Co ciekawe miała usuwanego go w dzieciństwie ale odrósł. Wiele się nasłuchałam o niebezpieczeństwach usuwania 3 migdała. Może ma ktoś jakieś doświadczenia?Więcej jest plusów czy minusów?

Oczywiście wiele słyszy się, ze gdy usunie się 3 migdał to wszelkie infekcje przenoszą się z gardła na płuca itd, ale ja bym zaufała lekarzowi, skoro Ci doradził usunięcie tzn, że ma to sens.
sophia
Posty: 251
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Pozostałe oferty

Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...
Wózki widłowe, maszyny budowlane (Praca stała i dodatkowa)
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje...
Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...
PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...