środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii?
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii?
#9914
Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 12 lat(a), 9 mies. temu  
Można to dosać w ramach publicznej służby zdrowia czy tylko prywanie? i ile gdzies tak w zaokrągleniu kosztuje aparat na zęby?
Przemysław

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11583
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 12 lat(a), 4 mies. temu  
W takim przypadku chyba lepszą odpowiedź otrzymasz od swojego lekarza rodzinnego?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11724
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Po to zapytałem żeby nie fatygować się do lekarza
Przemysław

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17877
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 9 lat(a), 11 mies. temu  
Aparat na zeby to chyba tylko prywatnie, nie spotkałam sie jeszcze zeby było inaczej...
nosleep

Ostatnio zmieniany: 2014/05/21 21:56 Przez Redakcja POLEMI.co.uk.Powód: zapewne w przychodni którą Pani reklamuje jest wszystko :)
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18060
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 9 lat(a), 10 mies. temu  
Niestety nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby aparat na zęby był refundowany. A szkoda, bo wiadomo że to spory wydatek.
AnnKow
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/06/27 16:23 Przez Bezpiecznik.Powód: Do reklamowania słuzy Pasaż POLEMI :)
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18062
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 9 lat(a), 10 mies. temu  
Ja mam aparat ... i jestem póki co z niego bardzo zadowolona:) Generalnie mam wrażenie, że polscy lekarze jakoś lepiej podchodzą do swojej pracy. Nie wyobrażam sobie na chwilę dzisiejszą leczyć się gdzie indziej
Titija

Ostatnio zmieniany: 2014/06/27 16:24 Przez Bezpiecznik.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18170
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 9 lat(a), 9 mies. temu  
Większość moich znajomych zakłada aparaty w Polsce z uwagi na koszta, a tutaj ponoć jest bardzo drogo.
Zakręty

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Pozostałe oferty

RTV Euro AGD RTV Euro AGD
Lider rynku RTV i AGD w Polsce. W swojej ofercie mamy...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....