niedziela, 19 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół1
TEMAT: Wspomnienia z podróży
#11836
Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 5 mies. temu  
Temat żeby się pochwalić a jednocześnie może ktoś skorzysta z pomysłu. Ja niestety poza Europą nie byłem ale trochę pozwiedzałem
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11845
Re: Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 5 mies. temu  
Ja jak juz sie chwalimy moge powiedziec ze dwa razy hiszpania (barcelona a potem tydzien w andaluzji) i raz francja ale tak w skrocie bo tylko dwa dni u disney'a i dzien w paryzu wiec nie ma za bardzo o czym mowic. W planach upragniony Rzym wiosna 2012..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11846
Re: Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 5 mies. temu  
arkadius napisał:
Temat żeby się pochwalić a jednocześnie może ktoś skorzysta z pomysłu. Ja niestety poza Europą nie byłem ale trochę pozwiedzałem
No a co masz na koncie tak wogole? Sie pochwal nie? Albo daj jakies foty. Masz konto na panoramio albo gdziekolwiek?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12087
Re: Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 4 mies. temu  
Troche sie pozwiedzało ale głównie Europę czyli Ukraina, Francja, Niemcy, Skandynawię nie wspominając o Czechach i Węgrach
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12097
Re: Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 4 mies. temu  
No to calkiem fajny dorobek. Robisz jakies foty? Publikujesz je gdzies? Ja juz teraz moge sie pochwalic ze udalo mi sie sfinalizowac rzym i lece w pierwszy dzien maja.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12446
Re: Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 3 mies. temu  
Nie ciągnie mnie do fotografowania a podróżowałem dla czystej swojej przyjemności co najwyżej mam kilka pamiątek takich rzeczywistych a większośc fotek i tak zostały w domu w Polsce bo to jeszcze wywowływało się je
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Pozostałe oferty

RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...
alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...