niedziela, 05 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół12
TEMAT: Wycieczka do Egiptu
#3289
Wycieczka do Egiptu 13 lat(a), 8 mies. temu  
lecieliście do Egiptu ze Szkocji? chodzi o wycieczke zorganizowana? duzo ludzi ktorych znam wykupowalo wycieczki z Polski ale ja sie zastanawiam czy taniej nie byloby i latwiej bo nie trzeba juz leciec do Polski - wykupic wycioeczke ze Szkocji - na przyklad z Edynburga - lecił ktos?
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3411
Re: Wycieczka do Egiptu 13 lat(a), 7 mies. temu  
zaleta przy wylocie z Polski jest taka ze mialbyś polskiego pilota i wydaje mi sie ze to jest powodem tego ze Polacy wybieraja taką drogę
Mati

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3412
Re: Wycieczka do Egiptu 13 lat(a), 7 mies. temu  
Ja nie lecialem ale wydaje mi sie najsensowniejszym rozwiazaniem leciec zstad. A co to za roznica jaki pilot steruje. nIe dosc ze wycieczka kupiona tu jest pewnie tansza od polskiej to jeszcze odpada koszt przelotu do pl w obie strony.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3507
Re: Wycieczka do Egiptu 13 lat(a), 7 mies. temu  
najbardziej popularny kurort to Szarm el Szejk
Mr Weed

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3511
Re: Wycieczka do Egiptu 13 lat(a), 7 mies. temu  
Egipt to dno...brud, syf i ubóstwo. Do piramid nie możesz się zbliżyć na odległość bliższą niż 500 metrów a i tak wszystkie zabytki są w Muzeum Narodowym w Londynie;]
kpiecz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3629
Re: Wycieczka do Egiptu 13 lat(a), 7 mies. temu  
ale w porównaniu z Polska jest bezkonkurencyjne masz gwarancje pogody!
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3798
Re: Wycieczka do Egiptu 13 lat(a), 7 mies. temu  
jeżeli jest tam tak brudno to czemu Egipt jest taki popularny? tanio opłaca sie leciec w styczniu - tanio i pogoda też dobra
Mati

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4220
Re: Wycieczka do Egiptu 13 lat(a), 7 mies. temu  
Z Polski już na pewno nie wykupie wycieczki nie mam zamiaru wracać rządowym samolotem albo na własna ręke jak mnie z hotelu wyrzucą. Za duze ryzyko że biuro zbanktrutuje
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5186
Re: Wycieczka do Egiptu 13 lat(a), 6 mies. temu  
do Wielkiej Brytanii możesz wracać okrętem wojskowym tez była taka historia chyba za czasów pyłu wulkanicznego
Mr Weed

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6184
Re: Wycieczka do Egiptu 13 lat(a), 5 mies. temu  
w Egipcie coraz częściej dochodzi do ataków rekinów ostatnio w Szarm el Szejk rekin smiertelnie zaatakował kobietę
Mr Weed

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Pozostałe oferty

cottages4you cottages4you
Cottages4you oferuje ponad 9000 domków do wynajęcia na...
Kupdom (Praca stała i dodatkowa)
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu...
Foto.com Foto.com
Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu! FOTO.com...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...