wtorek, 07 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: yodel - firma kurierska
#14834
yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
Witam.
Zamówiłam z SPORTS DIRECT TOWAR (16.07). Dowóz paczki kurierem. Kurier firma YODEL. Ostatni wpis kuriera z 18.07 "DELIVERED - Left with neighbour". Najpierw myślałam, ze to pomyłka. Napisałam do nich 21.07, ale odpowiedzi nie otrzymałam. W sierpniu ruszyłam sprawę, ale kurier twierdzi, że paczkę dostarczył... do kawiarni i tam ją dla mnie zostawił. W kawiarni śmiech - paczki nie mają. Tera wypieli się na mnie, a ja mam w plecy 75 funtów. Gdzie to zgłosić i jak odzyskać stracone pieniądze?
Proszę o pomoc.
dakotka1978
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14835
Re: yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
A czym płaciłaś kartą czy paypal? jeżeli paypal to możesz uruchomić procedurę reklamacyjną i jeżeli oni nie będą w stanie potwierdzić swojej racji to paypal zwróci ci pieniadze.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14838
Re: yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
niestety kartą
dakotka1978
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14862
Re: yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
Musisz napisać oficjalna skargę do firmy kurierskiej, zgłosić się także do swojego banku - aby poinformować ich o oszustwie i być może oni coś w tej sprawie zrobią.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14931
Re: yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
Ja bym zapytala w CABie (Citizens Advice Bureau) co w takiej sprawie zrobic... bo i owszem, rozne firmy czasami zostawiaja u sasiadow, ale zeby w kawiarni???
windwalker

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14941
Re: yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
Na początek musi mieć oficjalny dokument potwierdzający złożenie skargi i odniesienie się do niej przez firmę kurierską
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Pozostałe oferty

alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...