czwartek, 02 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: prawo w uk
#17698
prawo w uk 10 lat(a), 1 Miesiąc temu  
dziendobry mam problem Bank loyds sprzedal moj dlug roznym firmom sprawa ciagnie sie od 2006 roku ,teraz placic bede sadownie co miesiac ,a mimo to firma inna chce ten sam dlug i mnie strasz sadem ,mam pytanie po :
1 ----------czy bank ma prawo sprzedawac jeden dlug kilkunastom firmom czy to jest legalne
2-------------jezeli mam teraz sadownie przez jedna firme platnosci za dlug z banku Loyds to odezwala sie kolejna firma ktora chce ten sam dlug i straszy mnie sadem
co mam zrobic prosze o pomoc bo wydaje mi sie ze bank Loyds oszukuje ,a slyszalam ze robil to nie raz z polakami
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17702
Re: prawo w uk 10 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witaj. Sprobuj porozmawiac z bankiem popros o wyjasnienie. Bank juz przekazal dlug jakiejs firmie windykacyjnej postaraj sie skontaktowac z ta firma I zapytac o szczegolowe wyjasnienie a jesli nie zalatwisz nic ta droga to poszukaj pomocy w Citzen Advice Bureau tam udzielaja darmowych porad. Pozdrawiam
Elkabelka
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/03/11 16:51 Przez Elkabelka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Pozostałe oferty

Europcar Europcar
Europcar jest największą w Europie firmą wynajmującą...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
TaxTip Ltd (Księgowość)
Firma TaxTip Ltd zlokalizowana w poludniowym Londynie...