czwartek, 02 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Zabrany dowod osobisty na granicy, co moge zrobic?
Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: Zabrany dowod osobisty na granicy, co moge zrobic?
#17740
Zabrany dowod osobisty na granicy, co moge zrobic? 10 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witam wszystkich,
jadac busem z Polski do Angli, na odprawie we Francji przed pociągiem został zabrany mi dowod osobisty. Funkcojanriusz powiedział mi ze na tych samych danych osobowych i o tym samym numerze dowodu ktoś probowal wyjechać z wyspy. Dowod został zatrzymany, lecz otrzymałem jego ksero. Posiadam tylko ze sobą prawo jazdy i ta kapie dowodu. Jako ze stało się to w nocy, w dniu dzisiejszym nie jestem w stanie nic zrobić. Dzwonilem do UK Boarder Agency, przez których został zatrzymany dokument lecz odsyla mnie każdy do konsulatu. Czy został dowod osobisty zatrzymany zgodnie z prawem? Co mogę w tej sprawie zrobić w celu odzyskania dokomunetu tozsamoci? Czy będę musial ponosić jakie kolwiek koszta?

Jeśli ktoś miał podobny przypadek bardzo bym prosil o pomoc lub porade do kogos się zglosci lub z kim moglbym rozmawiać w celu wrocenia do kraju.

Damian
dede28it
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17822
Re: Zabrany dowod osobisty na granicy, co moge zrobic? 9 lat(a), 12 mies. temu  
Konsulat w takich wypadkach jest chyba najlepszym rozwiązaniem.
Mloda

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
Euroffice Euroffice
Euroffice jest sklepem internetowym oferującym materiały...