środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: zaniedbanie gp
#19218
zaniedbanie gp 9 lat(a) temu  
Odwiedzilam lekarza w czwartek, stwierdzil virusowa infekcje na ktora nic nie przepisal i chcial przepisac tylko antybiotyk w kremie na opryszczke. Podkreslilama ze jestem w ciazy prawie w 6 miesiacu i jestem uczulona na penicyline.tydzien pozniej wrocilam do tego samego lekarza z nieprzechodzacymi objawami kaszlu. Odrazu przepisal mi antybiotyk Amoxicillin500g -zapytalam czy jest to bezpieczny antybiotyk dla dziecka , z podniesionym glosem odpowiedzial ze jakby byl niebezpieczny to by go nie przepisal. Przy czyma sie bardzo spieszyl bo mial 30 min. Opoznienia. Po powrocie z apteki sprawdzilam opakowanie w ktorym nie bylo ulotki wiec sprawdzilam oline i zadzwonolam na nhs. Moje 8bawy sie potwierdzily. Konsultujaca mnie pielegniarka zakazala mi brac antybiotyk nbo jest w nim penicylina, jako dziecko przezylam wstrzas bedac w szpitalu. CO Z TA SYTUACJA ZROBIC.
evenelka
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19306
Re: zaniedbanie gp 8 lat(a), 11 mies. temu  
Wychodzi na to, że lekarz się nieźle pomylił. No niestety nikt nie zadba o nas lepiej niż my sami. Napisz skargę na tego lekarza i zobaczysz jak to się potoczy.
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19738
Re: zaniedbanie gp 8 lat(a), 6 mies. temu  
Może spróbuj skonsultować tę sprawę z prawnikiem - tutaj możesz uzyskać poradę prawną przez internet - http://www.iurico.eu/oferta/doradztwo/
asall

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Pozostałe oferty

Wózki widłowe, maszyny budowlane (Praca stała i dodatkowa)
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje...
PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...
inbook.pl inbook
Naszą specjalnością jest internetowa sprzedaż: książek,...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...