piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Bójka w Knajbie Wielka Brytania
Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: Bójka w Knajbie Wielka Brytania
#19750
Bójka w Knajbie Wielka Brytania 8 lat(a), 4 mies. temu  
Witam otóż mam bardzo poważny problem bo chciał bym wrócić do Wielkiej Brytanii do Pracy niestety nie wiem czy jest to możliwe bez konsekwencji,sytuacja wyglądała tak jakieś 2lata temu byłem w Anglii pewnego weekendu z kolegami wyszliśmy do knajpy zabawić się,niestety gdy wyszliśmy kolega zaczepił jakiś dwóch chłopaków i spuścił im łomot,ci natomiast uciekli i poprosili o pomoc starszych kolegów wtedy zaczeła się bójka goście zostali przez nas pobici i została wezwana policja,policja nas zatrzymała na jakieś 24h wypuścili nas ze względu iż zgodziliśmy się aby nas nagrali nasza odzież została zatrzymana jako dowody rzeczowe,no i po wyjściu z (dołka) czy jak to nazywa się w Anglii mieliśmy akurat wykupione bilety do Polski bo mieliśmy jechać do rodzin na odwiedziny,no niestety jak już znaleźliśmy się w Polsce nie miałem odwagi wrócić do Anglii wiem tyle że policja kilka razy była u nas na mieszkaniu po tym jak już byliśmy w polsce.

Interesuje mnie czy wiecie co mi grozi za tą całą bójkę i czy jak bym chciał wrócić do Anglii to Policja mnie zatrzyma automatycznie i czy za takie coś trafię do Brytyjskiego więzienia ?

Proszę o odpowiedź na moje pytanię bo zależy mi na powrocie do Brytanii Ponieważ mam bardzo dobrą ofertę pracy.
unnamed2875
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19801
Re: Bójka w Knajbie Wielka Brytania 8 lat(a), 4 mies. temu  
Zapewne nie mielibyście aż takich konsekwencji gdybyście normalnie wrócili wtedy, a teraz to zależy na jakim etapie jest ta sprawa. Trudno powiedzieć, ale jeżeli jest naruszenie prawa, to będzie i kara. Sprawdź na stronie policji czy jesteś gdzieś odnotowany, czy też poszukiwany. Trzeba niestety liczyć się z konsekwencjami za swoje błędy.
LitkaQ
Posty: 41
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Pozostałe oferty

PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...
Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Natura Beauty Lab (Kosmetyki i perfumy)
Kosmetyki Naturalne marek Polskich i zagranicznych!...
RTV Euro AGD RTV Euro AGD
Lider rynku RTV i AGD w Polsce. W swojej ofercie mamy...