czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: Prowadzenie firmy a pit
#22412
Prowadzenie firmy a pit 3 lat(a) temu  
Obecnie mieszkam w UK i prowadzę swój mały biznes artystyczny. Potrzebuję pomocy, porady, wskazówek, jeśli macie chwilę. Tylko proszę, piszcie do mnie jak do dziecka i drukowanymi literami nigdy nawet nie pracowałam w Polsce, nie wspominając o prowadzeniu własnego biznesu.
Mam sklep na Etsy (planuję też założenie strony internetowej), sprzedaję swoje prace przez fb, rozliczam się co roku i płacę podatki. Mam zarejestrowaną działalność (jestem samozatrudniona to działalność tak?)
Planuję powrót do Polski w 2022 r. (Druga połowa). Czy możecie mnie pokierować na jakieś strony z informacjami o podatkach, vatach, zusach, rejestrowanych działalnościach, nierejestrowanych, firmach, freelancerach i tych innych wszystkich skomplikowanych rzeczach, o których trzeba wiedzieć? tak żeby było wytłumaczone, od czego zacząć, od a do z?
Zamierzam kontynuować twórczość i utrzymać swoich klientów w UK i USA, ale też oczywiście chciałabym zdobyć polskich klientów

Jak to jest równiez z rozliczeniem pit korax-finanse.pl/index.php/2018/10/21/rozliczenie-pit-online-jak-to-zrobic/ ?
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Pozostałe oferty

Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...
Euroffice Euroffice
Euroffice jest sklepem internetowym oferującym materiały...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
Sony Sony
Zobacz najnowsze produkty SONY - laptopy, aparaty...