sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski?
Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół12345
TEMAT: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski?
#12294
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Michał Michałowski napisał:


Do moderacji: proponowałbym usunięcie wszystkich linków które szanowna Pani lola dodała do swoich postów żeby nauczyc osobników takich że forum nie służy do spamowania

A ja do powyzszego dodam ze w przypadku ponowienia prob spamowania proponowal bym zablokowanie konta uzytkownika
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12300
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Witam

Najtaniej można dzwonić do Polski (nawet i na cały świat) wykorzystując do tego technologie VOIP. Można już dzwonić od 4gr (polskich groszy) za minutę połączenia w naliczaniu sekundowym.
Jeżeli pogadasz 30s. zapłacisz połowę. Na komórki polskie od 23gr (do Play - niestety drożej).

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany - proszę o kontakt podpowiem jak i co.

Od niedawna przebywam w Perth i sam dzwonię codziennie do PL.

Posiadam nawet polski numer stacjonarny, na który moi znajomi mogą się do mnie dodzwonić (na komputer).

Pozdrawiam
MM
marmiel
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12301
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
...ale przynajmniej bez subtelnego spamowania....
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12306
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Brzmi ciekawie, tyle, ze nie wiem dokladnie jak to dziala...czy moglbys cos wiecej napisac...co musze zrobic by w ten sposob dzwonic? stacjonarny telefon mnie nie interesuje, gdyz sam nie wiem jak dlugo jeszcze zostane w UK.

Dzieki!
mamruk
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/01/19 10:21 Przez mamruk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12314
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Rozwiazanie na wyzej podany prefix tez jest niezle o ile nie wychodzisz z zalozenia ze "nie chce ci sie bawic w jakies wybieranie numerow".....
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12315
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Te cale VOIP to jeszcze czarniejsza magia dla mnie...szukam czegos prostego taniego i z dobra jakoscia
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12317
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Lola napisał:
Te cale VOIP to jeszcze czarniejsza magia dla mnie...szukam czegos prostego taniego i z dobra jakoscia
Jeszcze szukasz? Myslalem ze masz zupelnie prosta, bajecznie tania oferte bez calego tego wybierania numerow.....
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12320
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
no chyba masz racje, trzeba sie zdecydoawc i sprawdzic czy ta bajeczna oferta Delight zakonczy sie zyli dlugo i szczesliwie
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12321
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Zacznijmy od tego:
Operatorzy VOIP

Pod tym linkiem możemy sobie poczytać jak to działa.
Nie chcę wskazywać konkretnego - najlepiej wybrać wyszukiwarkę i określić co nam jest potrzebne.

Programiki do instalacji na kompie są bardzo niewielkie - około 2MB.
Instalacja prosta.

Po pierwsze:
- należy zarejestrować się u jakiegokolwiek operatora,
- wybrać sobie numer ze strefy numeracyjnej (Polskiej),
- zapłacić/przelać dowolną kwotę - na początek proponuję z jakieś 5PLN,
- zainstalować programik,
- ustawić bramkę sip (Każdy operator VOIP poda adres bramki np sip.costam.pl
- wprowadzić nazwę użytkownika - hasło i dzwonimy!

Ktokolwiek będzie odbierał od nas połączenie telefoniczne - będzie miał na wyświetlaczu wybrany przez nas numer.


Jakość jest SUPER!

Osobiście w kraju od ponad 2 lat przeniosłem swój numer firmowy z TP SA na VOIP. Zaoszczędziłem 24miesiące x abonament, a za rozmowy wychodzące płaciłem grosze. Przykładowo rozmowa:
442083162377 United kingdom - UK 7:43 0,41763PLN

Nikt nigdy nie poznał, że dzwonię za pośrednictwem sieci.
Oczywiście nie robiłem tego przez komputer!
Zamiast instalacji programu w kompie można zakupić sobie bramkę VOIP.

Taka mała skrzyneczka - podłączamy do internetu i mamy nasz numer w każdym miejscu na świecie!

Spróbować zawsze warto przez darmowe programy u jakiegokolwiek operatora. Można poczytać sobie opinie o niektórych usługodawcach.

Zapraszam do testów.

Pozdrawiam
Mariusz
marmiel
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12487
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Takim operatorem jest tez skype. Wykupujesz abonament na kilka miesięcy za kilka funtów i dzwonisz za darmo na wszystkie stacjonarne
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...
National National Car Rental
Oferujemy korzystne ceny za wynajem pojazdów we...
Kardas Productions (Tworzenie stron www)
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając...