czwartek, 18 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski?
Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół12345
TEMAT: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski?
#13055
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
No masz racje Lola. Troche przygaslo. Masz jeszzce jakies tematy prowokacje ?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13132
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Lola napisał:
hahaha...no jakie dochodzenie, widze chlopcy sie nudza:) bardziej byscie sie postarali:P a tak w ogole ja tez caly czas widze ta reklame delighta, wiec sama jestem ciekawa jak to dziala co prawda ich strona lepiej wyglada niz te brzydkie bannery!
@Kubus Puchatek, no ciesze sie, ze jestes zadowolony:)
@Michal, pisze sie użytkownika


No to przyznaj się jaki miałaś interes żeby ich reklamować? jakiś link i masz prowizję z kazdego zakupu czy działasz w jakiejś agencji PR?
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13136
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Temat rzeka i widać wiele zainteresowania. Ot każdy ma przecież małego chociażby węża w kieszeni

Leń mnie złapał i całości czytać nie bardzo mi się chce więc jak już to co na piszę było...trudno

Ja mam Talk-Talk. Za abonament z netem (dobrym bo gram sporo MMO i nie narzekam - specyfikacje mogę ew dodać), z możliwością dzwonienia do chyba wszystkich (a jak nie to przynajmniej większości) krajów Europy, w tym Polski płace 30p/m.

Dzwonienie wygląda tak, że trzeba się zmieścić w 59 minutach. Potem się rozłączamy i chadzia raz jeszcze...to upadłego, aż ucho zwiędnie


Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13144
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Widzisz Ophin, jak bys czytal to bys wiedzial ze Lola ma za darmo z komorki na komorke, hahahaha
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13146
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
szkot_77 napisał:
Widzisz Ophin, jak bys czytal to bys wiedzial ze Lola ma za darmo z komorki na komorke, hahahaha

Kolejny dowód, że lenistwo nie popłaca Teraz to mnie zaintrygowałeś na tyle, że jak znajdę czas/ochotę to przewertuje te 5 stron

Dzienx

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13192
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
@Michal, szczerze chcialabym pracowac w jakims PR lub zeby mi zaplacili za ta piekna reklame...ale nie ma tak pieknie w prawdziwym zyciu ale jak znasz kogos, mozesz mnie polecic!

@Szkot, no wiesz jak ktos inny ma Delighta, to faktycznie mam rozmowy zadarmo:) az szczeka mnie juz z tego gadulstwa boli

@Ophin i co poczytales cos niecos z tych 5 stron?
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13407
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Najtaniej jest w talk talku bo za darmo
Małgosia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13410
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Małgosia napisał:
Najtaniej jest w talk talku bo za darmo
Daj wiecej szczegolow por favor
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13503
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a) temu  
Za dużo pisania a tutaj jest fajnie przedstawione:
sales.talktalk.co.uk/product/compare/broadband
Małgosia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13912
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 11 lat(a), 11 mies. temu  
Wszystkie super oferty zawsze trwają kilka miesięcy dlatego żeby wybrać taryfę dla siebie należy sprawdzić ile będzie sie płaciło po okresie promocyjnym
bezlitosna riposta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Pozostałe oferty

Creative Labs Creative Labs
Odtwarzacze MP3, przenośne centra rozrywki, głośniki...
JK Advice Centre (Doradztwo)
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate...
HOUSE (Polskie sklepy i hurtownie)
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały...