piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół12345
TEMAT: Laptop czy stacjonarny?
#12272
Laptop czy stacjonarny? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Nosze się z zamiarem wymiany sprzętu i tak się zastanawiam co kupić laptopa czy stacjonarny. Laptopa i tak uzywam tylko w domu i stoi w stałym miejscu więc równie dobrze mogłabym mieć stacjonarny.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12297
Re: Laptop czy stacjonarny? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Odpowiedzsobie szczerze na ptyanie do czego go potrzebujesz. Jesli jest ci potrzebny do pracy a musisz byc mobilna zdecydowanie laptop. We wszystkich inncy przypadkach stacjonarny bo jest wiekszy, szybszy i mocniejszy. Polecam HP.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12332
Re: Laptop czy stacjonarny? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Hmmm przyzwyczaiłam się do laptopa ale robienie czegokolwiek na stacjonranym to dużo wiekszy komfort.

Z tego co po cenach patrzyłam to nie są drogie ale monitor jeszcze dochodzi
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12334
Re: Laptop czy stacjonarny? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Ja kupielm Hp omni "all in one", czyli cos jak wielki stacjonarny laptop z tym ze ma dwurdzeniowy procesor, dolaczana klawiature i 1 tb. Do tego smiga przepieknie a nawet nie byl drogi. Kosztowal ponizej £500
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12409
Re: Laptop czy stacjonarny? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Razem z monitorem?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12429
Re: Laptop czy stacjonarny? 12 lat(a), 2 mies. temu  
To sie nazywa "all in one" Mowiac szczerze jest to cos jak duzy stacjonarny laptop bo wszystko jest wbudowane w 21 calowy monitor. Kamerka wbudowana, dysk potezny, procesor tez niczego sobie i smiga calkiem niezle. Do tego cenowo tez calkiem dobrze. Jedyne co musisz to podpiac klawiature i myszke. Oba elemanty sa czescia zestawu.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12454
Re: Laptop czy stacjonarny? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Komputer razem z monitorem? czyli nie taka standardowa wieżyczka? znajdż na necie podobny okaz i daj mi linka bo nigdy nie wiedziałam takiego komputera - gdzie ty w Azji po niego byłeś?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12472
Re: Laptop czy stacjonarny? 12 lat(a), 2 mies. temu  
mora_nova napisał:
Komputer razem z monitorem? czyli nie taka standardowa wieżyczka? znajdż na necie podobny okaz i daj mi linka bo nigdy nie wiedziałam takiego komputera - gdzie ty w Azji po niego byłeś?
Tu masz przyklady. Te akurat sa dosc drogie ale sa cholernie mocne 1.5tb Ddysku jest wrecz niewyobrazalne. Kliknij tu
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12529
Re: Laptop czy stacjonarny? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Najtańszy z tego co zobaczyłam to 350 i do tego jakiś porządny monitor to wyjdzie 500/600 funtów.

A po co mi aż tyle pamięci? 100 GB by mi wystarczyło
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12538
Re: Laptop czy stacjonarny? 12 lat(a), 2 mies. temu  
100gb? Z tego co wiem to juz sie nie robi takich malych. Jak chcesz tylko tyle kup raczej telefon, hahaha. Najmniejsze lapki hp (te 10.5 cala) maja po conajmniej 250gb.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...
Novatech Novatech
Novatech to jeden z wiodących sklepów komputerowych w...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
Gatwick Express Gatwick Express
Połączenie kolejowe pomiędzy lotniskiem Gatwick a...