piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół1
TEMAT: Menu po polsku - gdzie???
#20417
Menu po polsku - gdzie??? 7 lat(a), 8 mies. temu  
Kupiłam telefon w prezencie urodzinowym mojemu tacie i okazało się, że nie ma polskiego menu. Próbowali znaleźć w Polsce kogoś kto mógłby wgrać, ale problem w tym, że nie mają menu do takiego modelu. Czy jest możliwość gdzieś tutaj znaleźć kogoś kto wgra polskie menu? Będę wdzięczna za informacje.
zaczarowana

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20515
Re: Menu po polsku - gdzie??? 7 lat(a), 7 mies. temu  
Ja miałem ten sam problem. Ale niestety nawet na necie nie udało mi się znaleźć instrukcji po polsku, wiec watpie czy uda ci sie cos wskórać.
MarekKos
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20522
Re: Menu po polsku - gdzie??? 7 lat(a), 7 mies. temu  
To dziwne bo wiekszosc telefonow ma polskie menu.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20523
Re: Menu po polsku - gdzie??? 7 lat(a), 7 mies. temu  
Proponowal bym telefon zresetowac do ustawien fabrycznych. Kasuje wszystko a po wlaczeniu masz fabrycznie czysty telefon i pierwszym zapytaniem po wlaczeniu jest wybor jezyka. Przez ostatnich pare lat mialem 2 nokie, 2 rozne iphone i 2 rozne samsungi. We wszystkich przyapdkach ten sam schemat - wybor jezyka a potem cala reszta.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20530
Re: Menu po polsku - gdzie??? 7 lat(a), 7 mies. temu  
No właśnie dziwne, zwłaszcza, że to nie jest jakiś stary model czy coś. A jak się da ustawienia fabryczne to coś to pomoże jeżeli nie było w ogóle j. polskiego wcześniej? Na jakiej zasadzie to działa, bo w Pl nie podołali nawet "fachowcy"
zaczarowana

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Pozostałe oferty

Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...
Euroffice Euroffice
Euroffice jest sklepem internetowym oferującym materiały...