piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół123
TEMAT: Telefon na abonament w UK
#5059
Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
Mam prace już od ponad roku, adres oraz potwierdzenie adresu z ostatnich 5 miesięcy a w dalszym ciągu nie mogę wziąć telefonu na abonament o co chodzi???
XXX

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5060
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
Jakiego? Mob czy linia naziemna? Wwiekszosci przypadkow nie musisz nic potwierdzac, a jedyn co potrzebujesz to konto bankowe. Robisz direct debit w momencie podpisywania umowy i to tyle. Jak co to sprobuj w sieciach ktore daja online, Tesco, Carphone Warehouse lub Phones4U.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5073
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
tez tak miałam chodzi o to że nie mają żadnych informacji o Tobie w historii kredytowej czy cos takiego ale możesz np w o2 (jeżeli chodzi ci o telefon na abonament) zapłacić kaucje która po iluś miesiącach ci zwrócą
emigrantka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5079
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
chodzi o telefon komórkowy i byłem w Carphone Warehouse i Tesco powiedzieli ze nie moga mi dac sprawdzałem tez przez stronę internetowa i tez dupa
XXX

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5139
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
może problemy z historia kredytową?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5163
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
musisz mieć potwierdzenie adresu z 3 lat
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5175
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
faktycznie możliwe że o te potwierdzenie adresu z trzech ostatnich lat chodzi wiec jest jakis sposób żeby wziąc telefon na abonament w takim wypadku?
XXX

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5274
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
zapytaj o możliwość wzięcia telefonu z kaucja powinno sie udać
emigrantka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5378
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 4 mies. temu  
pytałem sie o kaucje w phones4u ale oni nic na ten temat nie wiedza i nie oferują czegos takiego
XXX

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5575
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 4 mies. temu  
jeżeli dobrze pamiętam to moja znajoma bezpośrednio w o2 dostała abonament i chyba 100 funtów kaucji musiała wyłożyć
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Pozostałe oferty

Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
Rebtel Rebtel
Rebtel to o 90% tańsze rozmowy międzynarodowe. Każdy...
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...
PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...