czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół12
TEMAT: Internet?
#7899
Re: Internet? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
lukas napisał:
jeżeli masz stały adres to stacjonarny jest optymalnym rozwiązaniem

Wiem, tyle że wcześniej nie wiedziałem na jak długo będę potrzebował więc wziąłem byle jaki
Kacperek
Posty: 145
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9712
Re: Internet? 12 lat(a), 9 mies. temu  
szkot_77 napisał:
Nie wiem jak to teraz wyglada bo jestem z nimi ze trzy lata juz. Poszukaj dobrej promocji zeby wziac od nich linie naziemna i net w pakiecie, wtedy cena jest lepsza. Ja obecnie place cos ok £25 za neti tel plus niewielki rachunek za rozmowy

Może ci nie zmienili umowy ale jak będą chcieli to nie idz na ustępstwa bo ja brałem też kiedyś i mam darmowe do pl za free ale ostatnio dzwonili do mnie i niby oferowali lepszą ofertą w rzeczywistości straciłbym darmowe do pl
Rewolucjonista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11075
Re: Internet? 12 lat(a), 5 mies. temu  
Oni tutaj kombinuja na różne sposoby bo niby oferują cos lepszego a w rzeczywistości bedzie się płaciło więcej wiec zawsze trzeba pilnować co sie podpisuje
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11082
Re: Internet? 12 lat(a), 4 mies. temu  
No. Teraz wiem ze mnie tez wydymali. Po tym jak przejeli mi telefon, obnizyli racunek o okolo 1/3 wszystko bylo pieknie ale zalozyli mi limit. Przedtem lecialem na unlimiuted a teraz mam 40gb i zaden ch... nic nie powiedzial. Malo tego mieli konkretne problemy z kablami i oczywiscie nikt nie chcial sie do tego przyznac a baran z ktorym rozmawialem powiedzial ze mam sie skontaktowac z producentem kompa bo mam zepsuta karte sieciowa. Predkosc sciagania mialem 0.01 mbps a wysylania 0.8mbps. Taki syf. W zwiazku z tym talk talk sporo stracil w moich oczach. Problem w tym ze tak czy inaczej poki co maja najlepsza oferte na rynku i zero customer care...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11093
Re: Internet? 12 lat(a), 4 mies. temu  
W talk Talk możesz za 5 funtów miesięcznie podnieść sobie limit ściągania chyba do 80 GB a to juz cięzko wykorzystać
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11119
Re: Internet? 12 lat(a), 4 mies. temu  
ale jak przekroczysz w jednym miesiącu to tylko wyślą upomnienie w nastepnym ogranicz ściąganie i w kolejny ściągaj ile sie da taki mój przepis
Rewolucjonista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11277
Re: Internet? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Hahaha Polacy potrafią kombinować
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11666
Re: Internet? 12 lat(a), 3 mies. temu  
To nie jest kombinowanie tylko tak jest
Rewolucjonista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12025
Re: Internet? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Żeby sciągać 40 GB w każdym miesiącu to trzeba mieć też czas na ogladanie tego wszystkiego
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15242
Re: Internet? 11 lat(a), 5 mies. temu  
Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że to był najlepszy wybór, jednak to zawsze stacjonarny i póki co zero problemów z sygnałem itd.
Kacperek
Posty: 145
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Meble i wyposażenie)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Eden4flowers Eden4flowers
Jedna z pierwszych brytyjskich kwiaciarni internetowych....
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...