czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






przerabianie zdjęć obróbka, retusz , usuwanie tła..itp
Forum zarówno dla profesjonalistów jak początkujących fotografów. Zadawaj pytania, publikuj swoje prace i oceniaj zdjęcia innych!
W dół1
TEMAT: przerabianie zdjęć obróbka, retusz , usuwanie tła..itp
#13890
przerabianie zdjęć obróbka, retusz , usuwanie tła..itp 11 lat(a), 10 mies. temu  
Wątek został usunięty przez moderatora
beniaem
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/05/11 07:54 Przez .Powód: Na forum nie publikujemy ofert firm, sklepów i usług. Ogłoszenia i oferty firm zamieszczane są bowiem w Pasażu POLEMI. Każdy temat, którego celem jest prezentacja oferty będzie uznany za spam
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13891
Re: przerabianie zdjęć obróbka, retusz , usuwanie tła..itp 11 lat(a), 10 mies. temu  
Nie chce krytykowac beniaem, ale "pokazowki" ktore wkleilas wygladaja raczej kiepsko. Nie powalaja efektami, ale moze to tylko moja opina ) To co proponujesz widzialem gdzies w necie, tzn efekty typu "moja fotografia wiszaca w rosyjskiej dumie lub nad biorkiem Putina. Nie pamietam gdzie to bylo ale wiem ze bylo darmowe i wymagalo jedynie rejestracji w servisie wiec cena £2.50 za obrobke fotki jest raczej wygorowana mysle. Poza tym to forum a nie sklep wiec nie powinnas tutaj nic sprzedawac. Marta????????
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13895
Re: przerabianie zdjęć obróbka, retusz , usuwanie tła..itp 11 lat(a), 10 mies. temu  
a na czym pracujesz ?
bocius800726
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13897
Re: przerabianie zdjęć obróbka, retusz , usuwanie tła..itp 11 lat(a), 10 mies. temu  
szkot_77 napisał:
Nie chce krytykowac beniaem, ale "pokazowki" ktore wkleilas wygladaja raczej kiepsko. Nie powalaja efektami, ale moze to tylko moja opina ) To co proponujesz widzialem gdzies w necie, tzn efekty typu "moja fotografia wiszaca w rosyjskiej dumie lub nad biorkiem Putina. Nie pamietam gdzie to bylo ale wiem ze bylo darmowe i wymagalo jedynie rejestracji w servisie wiec cena £2.50 za obrobke fotki jest raczej wygorowana mysle. Poza tym to forum a nie sklep wiec nie powinnas tutaj nic sprzedawac. Marta????????
polecam photofunia lepsze niż w ofercie, bo te zdjęcia to chyba nawet photoshopa nie widziały. Rozumiem początki ale czemu zaraz płacić?
beniaem nie wiem jakim sprzętem dysponujesz ale częśc efektów zastosowanych w przdstawionych przez Ciebie przykładach oferuje program ACDSee i przytoczona wcześniej photofunia. Jeśli naprawdę chcesz robić zdjęcia z zastosowaniem blue box, to zainwestuj w lepszy sprzęt, oprogramowanie i kurs photoshopa.
Na pocieszenie dodam, że pejzaże są naprawde super
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/05/11 07:55 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13898
Re: przerabianie zdjęć obróbka, retusz , usuwanie tła..itp 11 lat(a), 10 mies. temu  
Chciałabym przypomnieć, że na forum nie publikujemy ofert firm, sklepów i usług. Ogłoszenia i oferty firm zamieszczane są bowiem w Pasażu POLEMI.

Chodzi o to, że nie chcemy aby forum przerodziło się w dział ogłoszeń gdzie trzeba będzie szukać zwykłych tematów miedzy ofertami i reklamami. Jak ktoś chce sie ogłaszać to może skorzystać albo z darmowych ogłoszeń albo z pasażu.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...