niedziela, 19 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Xercise 4 ostrzegam wsystkich przed ta silownia
Rozmowy na temat sportu - piłka nożna, formuła 1, tenis, reprezentacje, kluby, mecze i wszystkie inne tematy sportowe.
W dół1
TEMAT: Xercise 4 ostrzegam wsystkich przed ta silownia
#18983
Xercise 4 ostrzegam wsystkich przed ta silownia 9 lat(a), 4 mies. temu  
postanowilam zrobic corce prezent w postaci kuponu do silowni .
nowa silownie otworzyli niedaleko mojego domu , ladna , nowa i ogloszenie bylo ze od 9.90 za miesiac . Bylam zachwycona ,duzo ladnego , nowego sprzetu .Ale pani ktora mnie tam zapisywala poniformowala mnie ze oplaty to wymnosza 38,90 za pierwszy miesiac i potem 19.90 za kazdy i to jest taka opcja ze jak wybiore ta opcje to moge w kazdej chwili zrezygnowac z silowni , tzn ze inna opcja to nie wolno rezygnowac w kazdej chwili ale ja juz sie w to nie zaglebialam bo pomyslalam ze ok niech bedzie ta opcja , zeczywiscie niewiadomo kiedy bede chciala zrezygnowac . No tak i tu sie zaczynaja klopoty.Kupilam corce i pomyslalam ze pochodze z nia zeby jej bylo razniej.zaplacila 2x38,80 z mojego konta i direct debit co miesiac z mojego konta corce i moje oplaty to znaczy 19,90 x2.po paru miesiacach zerzygnowalam ,poniewaz starsza pani, jak ja nie moglam sie dopchac do takich sprzetow ktore poprawiaja miesnie plecow ,to jest taki sprzet gdzie panowie cwicza swoja sylwetke .No i ja niestey nie moglam tego cwiczyc bo tam ciagle bylo mnostwo facetow roznych narodowosci a najwiecej muzulanow ktorzy wiecie jak sie zachowuja w stosunku do kobiet a jeszcze starszych jak ja (mam 56 lat),no wiec postanowilam zrezygnowac , corcr tez sie nie podobalo bo bardo duzo bylo ludzi pochodzenia arabskiego.poszlam do biurka gdzie powinna siedziec osoba ktorej chcialam powiedziec ze rezygnuje z daleszego chodzenia ale tam nikogo nie bylo.pojechalam do domu po paru dniach poszlam do banku z cancelowac direct debit zeby nie pobierali juz pieniedzy za silownie .dzwonilam pod numer gdzie moglabym zrezygnowac z silowni ale tam mi powiedzieli ze onie nie przyjmuja rezygnacji przez tel. bylam chora i nie moglam tam popjechac osobiscie . po miesiacu dostalam od nich lis z grozba zaplaty 109 poud kary ja jeden list a corka drugi.podali nr tel gdzie mam sie odwolywac, zadzwonilam natychmiast i niestey ta panie nie mogla mi pomoc ona tylko moze pobrac odemnie zaplate a pozatem nic nie wiedziala co robic byla niekompetentna. ja wydzwanialam cak]ly czas i jniestey za jakis czas przyszedl list z czerwonym napisem ze jestem wpisana i moja corka w ceredit resolution servis.i mam do zaplacenia 202 pound i moja corka tyle samo .bylam tam i pytam dlaczego moja corka ma zaplacic kare skoro ona nie podpisywala zadnego kontraktu z nimi to ja jej kupilam bilet i ja oplacalam z mojego konta . wiec dlaczego ona jest wpisana do rejestru dlugow . nie umieja wytlumaczyc jedynym wytlumaczeniem to jest to ze byla czlonkiem klubu gum tak to nazywaja . bylam w citizen advice , tam tez nie umieja mi pomoc.nie wiem gdzie z tym isc , moze ktos mi cos poradzi . z gory dziekuje
ulashek
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18988
Re: Xercise 4 ostrzegam wsystkich przed ta silownia 9 lat(a), 4 mies. temu  
Ja bym poszedł na twoim miejscu na policję z tym skoro widzisz, ze sytuacja się tak rozwinęła lub też do prawnika z tymi wszystkimi papierami ktore masz od nich i ktore podpisywałaś.
Kacperek
Posty: 145
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Pozostałe oferty

Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...
Benefit Answers (Prawnicy i porady)
Pomoc przy zasilkach chorobowych PIP,DLA,ESA,UC50/LCWRA,...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...