czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat sportu - piłka nożna, formuła 1, tenis, reprezentacje, kluby, mecze i wszystkie inne tematy sportowe.
W dół1
TEMAT: trener
#18993
trener 9 lat(a), 3 mies. temu  
Witam. Mam pytanie,otóz chcialbym otworzyc cos w rodzaju klubu gimnastycznego..mam doswiadczenie lata praktyki..szkoda aby poszlo to w niepamiec..tak pomyslalem ze poucze dzieciakow i doroslych tutaj w angli..
tylko jak sie zabrac do tego? moze ktos ma jakies pomysly moze ktos juz cos takiego robi.. jakies sugestie prosze.. chodzi mi glownie o to jakie ubezpieczenie trzeba czy lepiej pracowac dla kogos czy samemu wynajac lokal itp..no ogolnie co i jak.. prosze o jakies rady.
pozdrawiam Ziutini
ziutini
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19001
Re: trener 9 lat(a), 3 mies. temu  
Wszystko zależy od tego co ciebie samego interesuje. Rozeznaj się w okolicy w której chciałbyś otworzyć klub itp. Sprawdź lokale do wynajęcia i zrób sobie wstępny biznes plan.
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19002
Re: trener 9 lat(a), 3 mies. temu  
Poki co poszukaj pracy w jakims lokalnym leisure center zeby sobie wszystjko odswierzyc a do tego te firmy niezle placa bo otwarcie tzw fitness club przypuiszczam ze dosc kosztuje. Poza tym dobvrze przekalkuluj czy ci sie oplaca bo wyzej wymieione leisure centre lub sieci klubow fitness rozwala cie cenami i nikt do ciebie nie przyjdzie.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19029
Re: trener 9 lat(a), 3 mies. temu  
Żeby się przebić musiałbyś ruszyć z dużą inwestycją, a to duże koszta. Być może udałoby ci sie dostać jakieś dotacje na otwarcie, ale nie wiem czy klub gimnastyczny byłby dotowany. Zastanów się dobrze, bo nie sztuką jest cos otworzyć.
Zakręty

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19742
Re: trener 8 lat(a), 6 mies. temu  
Dla mnie najlepszym sportem są wycieczki rowerowe i...praca w ogrodzie:) na wycieczkach mogę podziwiać widoki i nabrać kondycji, a w ogrodzie można nie tylko się namęczyć- wyrabiając mięśnie, ale też potem podziwiać i zjadać takie pyszne owoce florexpol.eu/323-drzewa-i-krzewy-owocowe swojej pracy w przenośni i dosłownie:)
avanti20
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21632
Re: trener 7 lat(a), 2 mies. temu  
No dziś to można znaleźć trenera od wszystkiego, dlatego warto wybierać mądrze. Ale przede wszystkim szukać w sporcie nowych wyzwań, takie oferuje na przykład szkoła kitesurfingu
torch
Posty: 28
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Pozostałe oferty

Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...
P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...
alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...