sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Rower na wypady...
Rozmowy na temat sportu - piłka nożna, formuła 1, tenis, reprezentacje, kluby, mecze i wszystkie inne tematy sportowe.
W dół1
TEMAT: Rower na wypady...
#20497
Rower na wypady... 7 lat(a), 8 mies. temu  
Jaki rower polecilibyście na wypady poza miasto i w mieście? chodzi o taki dosyć wygodny, lekki i uniwersalny. Żeby pasował zarówno na drogo miejskie jak i przejażdżki po lesie.
Maciekowski

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20514
Re: Rower na wypady... 7 lat(a), 8 mies. temu  
Ja kupowałem rowery w halfordss. W granicach 100 GBP można kupić fajne, lekkie i porządne modele Dodatkowo obsuga bardzo mila i pomocna.
MarekKos
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21691
Re: Rower na wypady... 6 lat(a), 12 mies. temu  
Ja już mam za sobą pierwszą jazdę w tym roku My kupowaliśmy rowery w halfordss, a dla córki ostatnio kupiliśmy w decathlon też mają fajne
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21706
Re: Rower na wypady... 6 lat(a), 11 mies. temu  
Polecam decathlon, do 120 - 130 funtów kupisz porządny rower, wagowo jakies 15 kg dla dorosłego co jest max uważam żeby niepotrzebnie nie obciążać się samym rowerem. Jazda jest o wiele przyjemniejsza jak nie musisz walczyć z wagą roweru.
Uczennica
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22354
Re: Rower na wypady... 4 lat(a), 4 mies. temu  
Zimą warto natomiast zastanowić się nad kupieniem rowerka treningowego do treningów w domu. Sam jestem dość aktywną osobą oraz od wiosny do jesieni spędzam masę czasu na zewnątrz. Chodzę na długie spacery oraz oczywiście jeżdżę rowerem. Kiedy przychodzi zimna pogoda nie potrafię się zmusić do sportu. Wiem, ze uprawianie sportu jest możliwe w każdą pogodę i wymaga jedynie odpowiedniego ubrania, jednak nie mam odpowiednio dużo motywacji.

Kupilem sobie ostatnio wspomniany rowerek treningowy i to pomaga mi utrzymac kondycję.
nowakp
Posty: 98
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2019/12/31 06:47 Przez nowakp.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....
Euroffice Euroffice
Euroffice jest sklepem internetowym oferującym materiały...