czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu".
Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół1
TEMAT: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu".
#16500
Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu". 10 lat(a), 9 mies. temu  
Nie koniecznie na coś poważniejszego. Ojej i co ja mam tutaj napisać? Mam 19 lat. Lubie seks, psy, gotowanie, dobre filmy, dobrą muzykę. Po więcej zapraszam na link usunięto Nie będę dublować informacji. Tam jest wszystko plus masa zdjęć. Powiem szczerze - jestem tutaj w celach raczej seksualnych. Znasz "Bajkę o Magdzie? "Ma gdzie - nie ma z kim". No właśnie. Tak wprost. Nie miej mi za złe jeśli nie zagadam od razu. W realu jestem dość odważna ale internet mnie płoszy. Gdy nie widzę twarzy rozmówcy nie wiem jak się zachować.
KociaMadzia
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/06/20 17:32 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16501
Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu". 10 lat(a), 9 mies. temu  
Hey! ,ja jestem od ciebie starszy przed 30-stka, ale popisac zawsze mozemy, jak bys chciala to zapraszam na moje gg: 6454915
pozdrawiam
Rafiki
Posty: 18
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16507
Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu". 10 lat(a), 9 mies. temu  
Do autorki posta: Zapraszam do korzystania z portalu i nie wklejania linków do własnego www.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16555
Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu". 10 lat(a), 8 mies. temu  
Fajnie, że piszesz od razu czego szukasz, ale myślę, że lepiej poszukać w miejscach do tego stworzonych. Tu zaraz będą Ci pisać jaka to jesteś zła, a i tak nikogo nie znajdziesz. Poszukaj może jakiejś stronki, gdzie ludzie się paruja w takich celach
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16568
Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu". 10 lat(a), 8 mies. temu  
Ale daliście się wkręcić hehe, swoją drogą twórczy ten post
TB@Doo
Posty: 14
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19722
Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu". 8 lat(a), 5 mies. temu  
Oj widzę Panowie się rzucili na Panią hehe:) nieładnie tak, na szkolenia jka usunięto się pewnie nie chodziło. Nauczyli by Was jak postępować z damą.
maciejjo
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/10/22 16:15 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20391
Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu". 7 lat(a), 9 mies. temu  
Pomyśl może jakimś urozmaiceniu życia erotycznego. Myślę, że kulki gejszy są świetną sprawą. Widziałam, że spory wybór produktów jest tutaj: [Link został usunięty]. Sklep daje też rabat na pierwszy zakup, super opcja! Warto zajrzeć
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/06/28 18:52 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20414
Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu". 7 lat(a), 8 mies. temu  
Panowie, tutaj http://polishhearts.co.uk/pl/a/pan_szuka_pani poszukajcie. Tam są realne panie, które szukają miłych panów. To chyba największy portal tego typu, gdzie umówić można się na randki w UK. Jak ktoś nie ma drugiej połówki lub po prostu szuka znajomości to zawsze można skorzystać.
iwi83
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/07/28 11:28 Przez iwi83.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20428
Re: Szukam faceta na "miłe spędzenie czasu". 7 lat(a), 8 mies. temu  
Znajomości przez internet zazwyczaj nie są czym poważnym, co mogłoby mieć pozytywny wpływ na nasze życie. Zbyt pokręcony ten świat żeby zaufać komuś kogo się nawet nie widzi.
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Pozostałe oferty

Tesco Tesco.com
Tesco.com oferuje szeroka gamę produktów i usług -...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...