piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół1234567
TEMAT: Randki online
#3634
Randki online 13 lat(a), 7 mies. temu  
tych stron jest za dużo a nie chce mi sie wszedzie rejestrowac. Rejestrowaliście sie na stronach randkowych jak tak to jakich?
Mati

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3645
Re: Randki online 13 lat(a), 7 mies. temu  
pełno jest tego w sieci ale większość płatnych
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3677
Re: Randki online 13 lat(a), 7 mies. temu  
sami nieudacznicy się na nich rejestrują
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3681
Re: Randki online 13 lat(a), 7 mies. temu  
Sam jesteś nieudacznik.... nie widzę, w tym nic złego żeby się umawiać za pośrednictwem internetu, ale od portali randkowych lepszym rozwiązaniem wydaje mi się być czat.
Enzo
Posty: 54
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3749
Re: Randki online 13 lat(a), 7 mies. temu  
A nie lepiej poznać kogoś na żywo, ja wiem, że teraz nikt nie ma czasu, ale jednak takie randki to za duże ryzyko, nic o takim człowieku się nie wiem, po za wizerunkiem, który wykreował w sieci.
natala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3797
Re: Randki online 13 lat(a), 7 mies. temu  
owszem lepiej poznac kogos na zywo ale trzeba miec czas i mozliwosci na spotakania z ludzmi a jak miec kiedy nie ma sie az tylu znajomych jak w Polsce. A korzystaliście juz z randek internetowych? dużo sie płaci?
Mati

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3805
Re: Randki online 13 lat(a), 7 mies. temu  
walnij sobie kilka kielonków i idź na balety
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4049
Re: Randki online 13 lat(a), 7 mies. temu  
wole zostawić swoją ofertę na noc i rano obudzić się bez kaca i odczytać odpowiedzi
Mati

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4162
Re: Randki online 13 lat(a), 7 mies. temu  
Jak dla mnie to przejaw pewnej desperacji a poza tym wiele osób rozczarowuje się po poznaniu danej osoby na żywo
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4222
Re: Randki online 13 lat(a), 6 mies. temu  
Enzo napisał:
Sam jesteś nieudacznik.... nie widzę, w tym nic złego żeby się umawiać za pośrednictwem internetu, ale od portali randkowych lepszym rozwiązaniem wydaje mi się być czat.

o widzę że Pan korzysta z randek online
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234567
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Pozostałe oferty

Higher Nature Higher Nature
Higher Nature jest znaną brytyjską marką specjalizującą...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...
PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...