piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy o ulubionych przebojach muzycznych i zbliżających się koncertach. Filmowe hity i dyskusje o ciekawych książkach...
W dół12
TEMAT: Rammstein
#11155
Rammstein 12 lat(a), 4 mies. temu  
Widzial juz ktos nowe video? Muzyka jak zwykle stary dobry Rammstein ale video, conajmniej piersze 3 i pol minuty dosc dziwne. Muzyjka nie pasuje do obrazu...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11156
Re: Rammstein 12 lat(a), 4 mies. temu  
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11167
Re: Rammstein 12 lat(a), 4 mies. temu  
Nie lubie szwabów a tym bardziej że nie rozumiem o czym spiewają a sama muzyka też mnie nie interesuje
brzęczyszczykiewicz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11225
Re: Rammstein 12 lat(a), 4 mies. temu  
Też muszę się przyznać że nie trawię tego rodzaju muzyki, za bardzo "hałaśliwa" jest
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11231
Re: Rammstein 12 lat(a), 4 mies. temu  
To pacz tu:
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11232
Re: Rammstein 12 lat(a), 4 mies. temu  
... i tu:
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11246
Re: Rammstein 12 lat(a), 4 mies. temu  
o nie jak słysze ten język to aż mnie dreszcze przechodzą nie rozumiem niemieckiego więc nie moge ustosunkowac sie do sensowności piosenki
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12405
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
Nie bardzo kumam podejście typu; "nie znam języka więc nie wiem czy lubię". Ja kiedy zaczynałem moją przygodę z muzyką Angielski to znałem... słabo, prawię w ogóle. Niemieckiego można uczciwie powiedzieć, że nie znam do tej pory. Podobnie ze Szweckim, Norweskim czy Francuskim albo Rumuńskim. Jednak wciąż jestem w stanie określić czy tempo, atmosfera czy melodia mi się podoba. Czy jest w tym czar i magia dźwięków. Opowieść. Czy cały ten motłoch słuchający tego hitu sprzed kilku lat co w teledysku klika pseudo-ciach tańczy na skrzydle samolotu zastanawiało się o czym oni śpiewają? Pochodzą bodajże z Mołdawii lub też Albanii - tam mają swoje języki a wątpię by wśród słuchaczy tej twórczości poliglotów było wielu

Odnośnie Rammstaina; hmm lubię pierwsze ich płyty, potem trochę jednak za bardzo w komerche weszli. Z ostatniej płyty (chyba) podoba mi się tylko najbardziej znany czyli Pussy.
Natomiast z muzy szprechanej polecam jeszcze In Extremo, ASP, Haggard czy Das Ich.

Tutaj wspaniały utwór, najlepszy na początek i w swojej najlepszej wersji. Nota bene ci Austriacy używają niemieckiego, którego nie powstydziłby się sam Goethe.


Rock i skrzypce czyli to co każdy romantyk uwielbia. Czyli ASP


Oraz klasyk już dziś. Mają covery Garmarny, Hedningarny, pieśni Wikingów oraz wiele innych.
Tutaj wykonują klasyk germańskiej mitologii.


Potem, pełen barokowych cech Haggard - śpiewają w 3 zazwyczaj językach; angielski, niemiecki i łacina. Bardzo często w jednym utworze płynnie przechodząc z jednego na drugi. Jedna z pierwszych formacji typu "Piękna i Bestia".


Z muzy skandynawskiej należy wspomnieć o niszowym Storm, Wardruna, wspomniana Garmarna i Hedningarna oraz cała rzesza innych kompozytorów których nie słuchanie tylko z powodu braku znajomości języka byłoby okrutną stratą



Ophin

Ostatnio zmieniany: 2012/01/25 03:57 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12406
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
Tak więc piękna balladka na dobranoc w wykonaniu Storm'a




Ophin

Ostatnio zmieniany: 2012/01/25 03:57 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12430
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
No calkiem fajne klimaty. Zwlaszcza in extremo. Warto by bylo nad tym sie pochylic i odsluchac dokladniej. A to znasz?

szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Pozostałe oferty

PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
inbook.pl inbook
Naszą specjalnością jest internetowa sprzedaż: książek,...
Microsoft Store Microsoft Store
Sklep oferuje markowy asortyment Microsoft -...