środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy o ulubionych przebojach muzycznych i zbliżających się koncertach. Filmowe hity i dyskusje o ciekawych książkach...
W dół1
TEMAT: Pedro Almodovar
#14464
Pedro Almodovar 11 lat(a), 9 mies. temu  
Wiecie moze gdzie mozna sciagnac filmy w/w autora? Najlepiej w polskiej wersji jezykowej bo moj hiszpanski nie jest wystarczajaco dobry zeby dac rade z oryginalem. Dodam ze interesuje mnie tzw nielegalny download z pogwalceniem wszystkich ustaw o ochronie praw autorskich . A moze ma ktos i moglby mi je np na skype wyslac?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16208
Re: Pedro Almodovar 11 lat(a) temu  
Obejrzyj koniecznie "Skóra w której żyję"
Marta Be
Posty: 24
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16209
Re: Pedro Almodovar 11 lat(a) temu  
Ogladalem. Zasadniczo troche jest filmow w necie ale ciezko dostac zeby bylo z angielskim lub polskim dubbingiem a jako ze ogladam na smart tv podlozenie do tego napisow tez raczej nie wchodzi w gre ;-(
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16210
Re: Pedro Almodovar 11 lat(a) temu  
jeśli chcesz ściągać, to poszukaj na peb.pl
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16211
Re: Pedro Almodovar 11 lat(a) temu  
A co to jest wogóle? Jakieś dziwnie wyglądające forum. A gdzie tam szukać filmów?
Powiem ci ze szukałem na polskich stronach jakiś czas temu i problem jest taki ze zarejestrować sie i owszem możesz, ale żeby uzyskać pełen dostęp i moc pobierać filmy - niestety musisz zapłacić.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16213
Re: Pedro Almodovar 11 lat(a) temu  
Ja z tej stronki juz nie jeden filmik ściągnąłem.
najlepiej ściągnąć i zainstalowac sobie jDownloader (czyli managera sciagania) TUTAJ następnie tylko zaznaczasz linki, klikasz ctrl+C a programik sam sprawdzi czy są dostepne.
Przykładowe linki do filmu skóra w której zyję i to z profesionalnym lektorem
bitshare.com/files/ttib2vmr/The.Skin.That.I.Inhabit.2011.PL.BRRip.XviD.B89.part1.rar.html
bitshare.com/files/5516pyl8/The.Skin.That.I.Inhabit.2011.PL.BRRip.XviD.B89.part2.rar.html
możesz też ściągać je ręcznie bezpośrednio ze strony
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/04/04 00:38 Przez Nemo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16220
Re: Pedro Almodovar 11 lat(a) temu  
Troche kombinacji zeby tez sofcik znalezc na tej stronie, bo odsyla zaraz do innych stronek i probuje cie wepchnac na sciaganie jekiegos badziewia. Poza tym orzy inastalacji laduje sie jakis dziwny "bar" do okna wyszukiwarki i trzeba go pozniej wylaczyc i usunac. Poza tym po instalacji jako strona startowa wyskakuje ci cos co nazywa sie "delta serch". Tak naprawde to nie wiadomo so to jest bo jako silnika wyszukiwanie uzywa google serch a do tego okno wyglada jak google serch tak wiec najlepszym rozwiazaniem wydaje sie to zaraz zmienic na inna strone. Do tego wlasnie zauwazylem ze w pasku wyszykiwania w przegladarce tez wskoczylo mi gelta serch zamiast google wioec juz zmieniam To chyba tyle. Programik poki co wyglada na spamerski ale juz mam zainstalowany tak jak powinienem chyba i powylaczany caly ten syf. Potem oblukam jak poszykac filmow i jak go uzyc do downloadu. Ja zasadniczo uzywam bitlord, a stronka z ktorej pobieram to kickasstorrent chociarz ostatnio ich zablokowali i zmienili nazwe. Zmienili tez serwer na ktorym smigaja a w zwiazku z tak powaznymi skokami stracili tez sporo materialu. Tak czy inaczej stronka ten program do pobierania sa proste w obsludzee i instalacji a jak dobrze zassie to sciagmiesz do 10 filmow przez noc Niema tylko almodowara z polskim lektorem
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16223
Re: Pedro Almodovar 11 lat(a) temu  
szkot_77 naprawde nie wiem skąd u ciebie takie problemy przy instalacji tego programu. U mnie wszystko smiga bez problemów i zbędnych dodatków w przeglądarce a żeby było ciekawiej, to całe seriale układam w nim w kolejce i ściągam (tylko sobie ustalam ile plików na raz ma ciągnąć żeby nie zapychał łącza).
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16300
Re: Pedro Almodovar 11 lat(a) temu  
Odpuściłem sobie ten program i poszukiwania Almodówara. Próbowałem szukać na jakiejś polskiej stronie z torrentami ale zamiast filmów które z polskich serwerów/komputerów nie idą wogole, pościągałem wirusy. Dobrze ze od paru lat mam nortona i mi wszystko połapał bo była by lipa. Puki co hakerzy odblokowali to co zostało zablokowane nakazem sadowym a mianowicie dostęp do "zatoki piratów" i paru innych zablokowanych przez brytyjskich ISP stron z torrentami. Szacunek im za to...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Odszkodowania i ubezpieczenia)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Holy Tours (Biura podróży i wczasy)
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours...
GREEN STORE LONDON (Polskie sklepy i hurtownie)
KOTLY / BOILERY : GAZOWE WSZYSTKICH MAREK , węglowe i...
RTV Euro AGD RTV Euro AGD
Lider rynku RTV i AGD w Polsce. W swojej ofercie mamy...