Utworzony: poniedziałek, 30 lipca 2012 09:13
Czy trzeci dzień Igrzysk olimpijskich okaże się szczęśliwy dla polskich reprezentantów?
r e k l a m a
BADMINTON
- eliminacje grupowe
11:42 - gra mieszana - grupa B: Nadieżda Zięba, Robert Mateusiak - Christinna Pedersen, Joachim Fischer (Dania)
16:17 - gra podwójna mężczyzn - grupa B: Michał Łogosz, Adam Cwalina - Bodin Isara, Maneepong Jongjit (Tajlandia)
21:40 - gra pojedyncza kobiet - grupa G: Kamila Augustyn - Tine Baun (Dania)
21:45 - gra pojedyncza mężczyzn - grupa L: Przemysław Wacha - Jin Chen (Chiny)
JEŹDZIECTWO
14:30 - indywidualnie WKKW cross country - Paweł Spisak na koniu Wag
JUDO
- 73 kg, mężczyźni
12:55 - eliminacje - Tomasz Adamiec - Ugo Legrand (Francja)
16:00 - 1/2 finału i repasaże
18:10 - finał
KAJAKARSTWO GÓRSKIE
15:30 - eliminacje C2 mężczyzn - Marcin Pochwała, Piotr Szczepański
16:20 - eliminacje K1 kobiet - Natalia Pacierpnik
ŁUCZNICTWO
14:02 - 1/32 finału kobiet indywidualnie - Natalia Leśniak - Jing Xu (Chiny)
18:05 - 1/16 finału - ew. Natalia Leśniak
PŁYWANIE
- eliminacje
12:25 - 200 m st. motylkowym mężczyzn - Marcin Cieślak, Paweł Korzeniowski
- sesja wieczorna
22:30 - półfinał 200 m st. motylkowym mężczyzn - ew. Marcin Cieślak, ew. Paweł Korzeniowski
SIATKÓWKA PLAŻOWA
23:00 - mecze grupowe mężczyzn - Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel - Jacob Gibb, Sean Rosenthal (USA)
SZERMIERKA
- szpada kobiet indywidualnie
14:20 - 1/16 finału - Magdalena Piekarska - Tiffany Geroudet (Szwajcaria)
16:10 - 1/8 finału
17:30 - 1/4 finału
20:00 - 1/2 finału
21:10 - o trzecie miejsce
21:40 - finał
TENIS
15:00 - gra poj. kobiet, 2. runda - Urszula Radwańska - Serena Williams (USA)
20:30 - gra podwójna kobiet - Agnieszka Radwańska/Urszula Radwańska - Dominika Cibulkova/Daniela Hantuchova (Słowenia)
TENIS STOŁOWY
18:30 - 4. runda gry pojedynczej kobiet - Qian Li - Kasumi Ishikawa (Japonia)
WIOŚLARSTWO
- repasaże
11:40 - czwórka podwójna kobiet (Natalia Madaj, Joanna Leszczyńska, Kamila Soćko, Sylwia Lewandowska)
11:50 - ósemka mężczyzn (Michał Szpakowski, Mikołaj Burda, Krystian Aranowski, Piotr Hojka, Rafał Hejmej, Marcin Brzeziński, Zbigniew Schodowski, Piotr Juszczak, Daniel Trojanowski)
- eliminacje
12:20 - dwójka podwójna kobiet (Magdalena Fularczyk, Julia Michalska)
ŻEGLARSTWO
14:00 - 1. i 2. wyścig w klasie Laser - Kacper Ziemiński / 1. i 2. wyścig w klasie 49er - Paweł Kołodziński, Łukarz Przybytek / 1. i 2. wyścig w klasie Laser Radial kobiet - Anna Weinzieher
16:00 - 3. i 4. wyścig w klasie Finn - Piotr Kula / 3. i 4. wyścig w klasie Star - Mateusz Kusznierewicz, Dominik Życki
POLEMI.co.uk
© Wszystkie prawa zastrzeżone. Całość jak i żadna część utworów na POLEMI.co.uk, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody
Redakcji POLEMI .
Linki sponsorowane
Dołącz do POLEMI na facebooku i BĄDŹ NA BIEŻĄCO!