wtorek, 14 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Zakup mieszkania w Szkocji
Rozmowy na temat mieszkań i nieruchomości - wynajem, zakup, porady i formalności. Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół123
TEMAT: Zakup mieszkania w Szkocji
#1122
Zakup mieszkania w Szkocji 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Jak myślicie czy zakup mieszkania w Szkocji to dobra inwestycja? W sumie ceny powinny iść systematycznie w górę. Zastanawiam się bo nie chciał bym na tym stracić.
galan

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1173
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
No jak masz na tyle pieniędzy to wydaje mi się, że to dobry pomysł, na nieruchomościach raczej nie stracisz, chociaż wydaje mi się, że mieszkania w niedalekiej przyszłości drożeć będą bardziej w Polsce niż w UK.
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1229
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
a w jakich cenach sa mieszkania w szkocji?
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1248
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
anus384 napisał:
No jak masz na tyle pieniędzy to wydaje mi się, że to dobry pomysł, na nieruchomościach raczej nie stracisz, chociaż wydaje mi się, że mieszkania w niedalekiej przyszłości drożeć będą bardziej w Polsce niż w UK.

To jedno wielkie zależy! Głównie od lokalizacji no ale i oczywiście od stanu budynku czy metrażu. generalnie trochę taniej niż w Polsce, tylko że w funtach:)(czyli jednak drogo strasznie).
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1251
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Wydaje mi się się że to dobry pomysł-zawsze można dac mieszkanie pod wynajem i czerpać z tego jakieś pieniądze.
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3918
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 7 mies. temu  
w tej chwili oprocentowanie kredytów jest bardzo niskie, ceny mieszkań spadły - problem w tym czy jeszcze nie będą spadały. Ogólnie to dobra inwestycja ale nie w przedziale najbliższych kilku lat tylko trzeba liczyć że to inwestycja długoterminowa
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4047
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 7 mies. temu  
jest jeszcze ten program rządowy że można kupić mieszkanie za 60% ceny jego wartości? czy już się skończył?
Mati

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4091
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 7 mies. temu  
Ja tam mysle ze warto, bo kiedy placiszkomus za wynajem to znaczy mniej wiecej tyle ze go utrzymujesz lubplacisz za jegowakacje. Sam kiedys placilem £400 mojemu landlordowi. Teraz place troche wiecej ale przynajmniej wiem ze inwestuje w swoje na nie nabijam kabzy jakiemus burakowi;-)
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4146
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 7 mies. temu  
ciężko zdecydować się na zakup mieszkania kiedy nie wie się ile zostanę w Szkocji a 100 tyś funtów kredytu troche mnie odstrasza
świeżynka

Ostatnio zmieniany: 2010/10/01 09:59 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4282
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 7 mies. temu  
patrz na to z perpsektywy inwestycji. Nawe jeżeli wrócisz do Polski mieszkanie i tak zostaje Twoje no jeżeli spłacisz kredyt
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Pozostałe oferty

Emano Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy -...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
GREEN STORE LONDON (Polskie sklepy i hurtownie)
KOTLY / BOILERY : GAZOWE WSZYSTKICH MAREK , węglowe i...
Intymna.pl Intymna.pl
Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny damskiej oraz...