środa, 01 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Konflikt na Ukrainie
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Konflikt na Ukrainie
#17795
Re: Konflikt na Ukrainie 10 lat(a) temu  
Ciekawe kiedy sie to skończy...
Bolek
Posty: 112
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17796
Re: Konflikt na Ukrainie 10 lat(a) temu  
Mysle ze martwic raczej trzeba sie o to jak a nie kiedy to sie skończy. Putin będzie robił co chciał i nikt mu sie nie postawi.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17852
Re: Konflikt na Ukrainie 9 lat(a), 11 mies. temu  
witajcie! jestem tutaj nowa wiec wybaczcie jesli za bardzo ''wscibiam'' nos w ten wasz temat ale uwazam, ze ta cala sytuacja przerosla wszystkich, tzn wszystkie kraje Europy...niby slyszymy o sankchacjach itp itd ale tak naprawde nie wydaje mi sie, ze co do czego bedzie zdecydowana reakcja i kazdy zdaje sobie sprawe dlaczego, zbyt wiele straci kontynent jesli bedzie ''klocil sie'' z rosja. wiem, ze naraze sie w tym momencie na wasza krytyke ale uwazam, ze ukraina pogubila sie w tym wszystkim. najpierw wybiera janukowicza, pozniej go beszta a na koncu we wszystko wlaczona jest rosja...nie wiem tak naprawde jaki plan ma ukraina ale wydaje mi sie, ze niekiedy trzeba zaglebic sie w to wszystko a nie od razu stwierdzac, ze wina stoi po jednej stronie...fakt, moze nie powinnam wypowiadac sie w taki sposob ale roznie mozna rozpatrywac ten problem, nie uwazacie?
katarina
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17893
Re: Konflikt na Ukrainie 9 lat(a), 11 mies. temu  
Do Katarina: wiesz no tak to wygląda, ale co mają zrobić inne kraje oprócz nakładania sankcji? Mają zaatakować Rosję? No chyba nie o to chodzi, zwłaszcza, że to chodzi o Ukraine która co by nie mówić też nie bardzo wie jak wyjść z tej sytuacji. W takich momentach nic nie jest łatwe, a Putin po prostu wiedział jaki moment wybrać na swoje rozgrywki.
Kowboj

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Pozostałe oferty

Cleaners in Dulwich Ltd (Praca stała i dodatkowa)
Nasza firma sprzątajaca działa na rynku londyńskim od 15...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Apteki i suplementy)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Expert English (Szkoły, kursy, korepetycje)
Czy potrzebujesz mówić lepiej po angielsku do pracy lub...