piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
#17618
Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek? 10 lat(a), 2 mies. temu  
Mam dylemat z kominkiem Nie mam pojęcia który jest lepszy. Możecie coś doradzić?
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17623
Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek? 10 lat(a), 2 mies. temu  
Kominek elektryczny daje ciepło ale za to jakość tzw "plomienia" jest raczej mizerna i wyglądająca tanio. Poza tym żre energie. Biopaliwo pali sie prawdziwym płomieniem. Nie wydziela ciepła wiec nie potrzebujesz przewodu kominowego i możesz go zainstalowac gdziekolwiek chcesz. Poza tym biopaliwo to zwykly alkohol w poistaci zelu, a efektem jego spalania jest tlen wiec efekt końcowy raczej korzystny
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17634
Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek? 10 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja bym wybrała biokominek bo elektryczny jest zbyt drogi w utrzymaniu jeżeli masz z niego często korzystać
ciekawska
Posty: 114
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17715
Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek? 10 lat(a) temu  
Wydaje mi się, ze najlepszy jest klasyczny kominek na drewno, ale nie wszędzie można taki instalować.
BartPL
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17720
Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek? 10 lat(a) temu  
Bio moim zdaniem.
Szacki
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17729
Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek? 10 lat(a) temu  
ja mam kominek gazowy i bardzo sobie chwale. Potrafi ogrzac caly dom a rachunki w porownaniu do zeszlego roku sa duzo mniejsze.

Jedyne co to musze raz na jakis czas kupic taki sztyczny wegiel, ktory sie w tym kominku po jakims czasie spala.

Jak cos to moge podac link gdzie kupowalam.

Ania
GROSIKVFX

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17815
Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek? 9 lat(a), 11 mies. temu  
Ja jestem za gazowym. Sam taki mam i jestem zadowolony
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17933
Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek? 9 lat(a), 10 mies. temu  
Zdecydowanie gazowy, elektrycznego nie polecam ;/
zielony ludek
Posty: 118
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18416
Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek? 9 lat(a), 6 mies. temu  
Autorka zastanawia się między biokominkiem a elektrycznym, więc wydaje mi się, że należy to rozumieć jako brak możliwości podłączenia tradycyjnej instalacji.
Ja od siebie mogę polecić biokominek. Sama mieszkam w bloku mieszkalnym i już jakiś czas temu skusiłam się na taką inwestycję. Zamawiałam przez Internet: [LINK USUNIĘTO] Wybór modeli jest naprawdę duży i można dopasować coś do różnego rodzaju wnętrz. Nie ma popiołu czy sadzy i nie dymi, więc łatwiej zachować czystość niż przy tradycyjnych kominkach. A ciepło właśnie daje! I to nic nie ucieka kominami
Ja bym się decydowała na biokominek - miło tak w zimne wieczory posiedzieć w ciepłym, klimatycznym pokoju

sandra99
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/02/16 09:33 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19211
Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek? 9 lat(a) temu  
Witam
Mam kominek elektryczny www.dobregrzejniki.pl/kominki-elektryczne/530-mini-olek-kominek-do-montazu-sciennego-dimplex.html. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Ma ładny wygląd i prezentuje się w salonie efektywnie. Zaletą kominków elektrycznych jest to ze nie trzeba dokładać drewna i nie trzeba sprzątać popiołu. Można wygodnie usiąść i wpatrywać się w emitowany ogień.
roza34
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Pozostałe oferty

Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...
Foto.com Foto.com
Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu! FOTO.com...
TŁUMACZENIA przysięgłe (Tłumacze)
Tłumaczenia przysięgłe akceptowane przez konsulat;...
Gatwick Express Gatwick Express
Połączenie kolejowe pomiędzy lotniskiem Gatwick a...