piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






chrapanie - jak sobie z tym poradzić?
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół12
TEMAT: chrapanie - jak sobie z tym poradzić?
#1238
chrapanie - jak sobie z tym poradzić? 14 lat(a) temu  
Witam, mój mąż strasznie chrapie i nic nie pomaga.. przewracam go na bok, wieczorem stosuje parówkę i nic;/ co robić czy jest jakiś szczególny sposób na walkę z chrapaniem?, przez niego mam nieprzespane noce;(
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1239
Re: chrapanie - jak sobie z tym poradzić? 14 lat(a) temu  
Musicie najpierw zdiagnozować przyczynę chrapania. Być może Twój mąż ma krzywą przegrodę nosową. Takie rzeczy się operuje (septoplastyka) ewentualnie zastosuj stopery:)
natala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1240
Re: chrapanie - jak sobie z tym poradzić? 14 lat(a) temu  
korki w uszy
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1275
Re: chrapanie - jak sobie z tym poradzić? 14 lat(a) temu  
Są też specjalne plastry poszerzające skrzydełka nosa podczas snu, może to pomoże
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1276
Re: chrapanie - jak sobie z tym poradzić? 14 lat(a) temu  
spróbuj palić kadzidełka na noc - to może pomóc.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1609
Re: chrapanie - jak sobie z tym poradzić? 14 lat(a) temu  
Prawda jest taka moi drodzy, że z tym nie można sobie poradzić a jak nie wierzycie to spytajcie mojej żony:)
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1822
Re: chrapanie - jak sobie z tym poradzić? 13 lat(a), 11 mies. temu  
natala napisał:
Musicie najpierw zdiagnozować przyczynę chrapania. Być może Twój mąż ma krzywą przegrodę nosową. Takie rzeczy się operuje (septoplastyka) ewentualnie zastosuj stopery:)

Ja chrapałem rzekomo przez krzywą przegrodę, wyprostowali mi przegrodę i jak chrapałem, tak chrapę nadal;]
kpiecz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6392
Re: chrapanie - jak sobie z tym poradzić? 13 lat(a), 4 mies. temu  
leżenie na twarzy - tylko w tym widzę rozwiązanie
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6616
Re: chrapanie - jak sobie z tym poradzić? 13 lat(a), 3 mies. temu  
chyba średnio dobre rozwiązanie zwłaszcza ze można by mieć problemy z oddychaniem
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6764
Re: chrapanie - jak sobie z tym poradzić? 13 lat(a), 3 mies. temu  
jak masz problem z przegrodami to chyba tylko zabieg może pomóc
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Pozostałe oferty

JML Direct JML Direct
Oferujemy szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego,...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Odszkodowania i ubezpieczenia)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...