środa, 08 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół12
TEMAT: Jak pozbyć się blizny?
#2323
Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 11 mies. temu  
Czy istnieje jakiś skuteczny sposób, który sprawi, że stara blizna stanie się mniejsza lub zmieni się jej kolor?
alice

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2376
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 11 mies. temu  
Wiem, że wstrzykuje się jakieś żele koloidowe lub np. poprawia blizny operacyjnie polega to na wycięciu dotychczasowej blizny i na jej miejscu powstaje mniejsza.
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2432
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 10 mies. temu  
Ja stosowałem żel zeraderm na bliznę na klatce piersiowej i dawał ość dobre efekty, z tym że jest bardzo drogi.
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2435
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 10 mies. temu  
Z takimi rzeczami najlepiej udać się do kosmetyczki i zaczerpnąć fachowej porady co da się z taką blizną zrobić.
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2444
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 10 mies. temu  
Jak już coś to może raczej do dermatologa niż kosmetyczki.
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3087
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 8 mies. temu  
A właśnie często w tym zakresie kosmetyczki mają większą wiedzę i doświadczenie niż lekarze.
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3118
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 8 mies. temu  
chyba jedynym ratunkiem jest operacja plastyczna - wszystkie inne komsetyki czy zabiegi dermatologiczne mogą nieznacznie poelpszyc sytuacje ale nie na 100 procent
emigrantka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17916
Re: Jak pozbyć się blizny? 9 lat(a), 11 mies. temu  
poszukaj na youtube filmikow z masazu klasyczego blizn
nosleep

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18056
Re: Jak pozbyć się blizny? 9 lat(a), 10 mies. temu  
Jest taki olejek który nazywa się "Bio-oli" pomaga zniwelować blizny, rozstępy itp. Poleciła mi go moja Pani doktor jak byłam w ciązy. Spróbuj tego lub ewentualnie zostaje jeszcze laserowe usuniecie.
misia
Posty: 150
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18061
Re: Jak pozbyć się blizny? 9 lat(a), 10 mies. temu  
alice napisał:
Czy istnieje jakiś skuteczny sposób, który sprawi, że stara blizna stanie się mniejsza lub zmieni się jej kolor?

Stosowałam bio oil, ale pomógł mi niewiele. Później poddałam się zabiegom laserowym w klinice i dopiero to zniwelowało mi bliznę.
AnnKow
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/06/27 16:25 Przez Bezpiecznik.Powód: Do reklamowania słuzy Pasaż POLEMI :)
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Odszkodowania i ubezpieczenia)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Sony Sony
Zobacz najnowsze produkty SONY - laptopy, aparaty...
Creative Labs Creative Labs
Odtwarzacze MP3, przenośne centra rozrywki, głośniki...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...