piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: East of England - stolica regionu: Cambridge.
Bedfordshire (Luton, Bedford), Cambridgeshire (Peterborough, Cambridge), Essex (Thurrock, Southend-on-Sea), Hertfordshire, Norfolk (Norwich), Suffolk (Ipswich) i okolica...
W dół1
TEMAT: Wyjechać czy nie do UK??
#19279
Wyjechać czy nie do UK?? 8 lat(a), 11 mies. temu  
Witam,
Mam 28 lat i tak mi się ułożyło życie,że zostałam zwolniona z pracy ponieważ miałam inne zdanie niż mój pracodawca. Mój narzeczony pracuje w Polsce, zarania 2400 zł i jest to praca na umowę o prace.We dójkę nie zarabialiśmy źle, mój dział to gastronomia. Piszę do Was, ponieważ mam możliwość wyjechać do Anglii do ciotki. Ponieważ nigdy nie musiałam wyjeżdżać, to trochę się obawiam. Ciotka oferuje mi pracę, nie przez agencję- bezpośrednio, mieszkanie na jakiś czas, gdzie dokładałabym tylko na rachunki. W późniejszym czasie mieszkanie dla nas dwojga może załatwić nam mąż kuzynki, który jest agentem nieruchomości. Niby wszystko ok, ale nadal mam obawy ponieważ mój angielski jest komunikatywny, ale nie wiem jak w realu, natomiast mój narzeczony umie bardzo słabo:/ i co tu robić, doradźcie mi jak wasze początki wyglądały, czy mamy szansę odłożyć jakieś pieniądze? Planujemy ślub za dwa lata i w przyszłości dziecko...
Kami123
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Wózki widłowe, maszyny budowlane (Praca stała i dodatkowa)
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...