sobota, 04 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół1234567
TEMAT: Randki online
#6286
Re: Randki online 13 lat(a), 5 mies. temu  
kiedys sie zarejestrowałam ale wszyscy kolesie chcieli tylko jednego... chyba nie musze mówić o co chodziło wiec sie wyrejestrowałam i moja przygoda z takimi serwisami sie skonczyła
Marica laska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6294
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
Kiedys moze i bym kogos takiego nazwal desperatem , nieudacznikiem itd ale teraz absolutnie nie .Nie kazdy lubi siedziec wieczorami w barach itd wiec ma mniejsza mozliwosc poznania nowych ludzi , nie dla kazdego jest znane : Im wiecej pije tym mniej pamietam na drugi dzien .....sa tacy ktorzy pracuja a po pracy oddaja sie pasjii . Marico nie tylko kolesie mysla o tym co Masz na mysli ....kazdy sposob jest dobry jesli jest skuteczny ...
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6347
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
podzielam zdanie internet jest dominującym łącznikiem międzyludzkim więc można z niego korzystać w końcu znajomość przez internet się tylko zaczyna a później może spotkania...
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6348
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
....pewnie ze tak , nie mozna oceniac czlowieka tylko po tym ze jest na serwisie rankowym , jezdzi oplem a nie VW , je jablka a nie gruszki .....
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6366
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
problem w tym że przez internet każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony - wrzuca zdjęcia które dawno przestały być aktualne albo jeszcze inaczej wrzucają zdjęcia nie swoje. N ie ma to jak prawdziwa chemia spotkania na żywo
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6391
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
Oczywiscie ze i tak bywa ale przez takowy portal wystarczy sie umowic i przekonac sie jak cos z tego wyjdzie to super , jak nie coz ....ludzie nie tylko udaja innych w swiecie internetowym ale w rzeczywistym rowniez ....
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6405
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
przyznaje sie bez bicia że nigdy nie rejestrowałem sie w takich serwisach ale jak byłem młodszy czyli 5-6 lat temu to pamiętam że poznawałem ludzi przez gg pisało sie do kogoś obojetenie kogo z wyszukiwania i w ten sposób poznawałem ludzi
Rewolucjonista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6815
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
takie znajomości są sztuczne bo każdy pokazuje siebie z jak najlepszej strony a ile osób które wypowiadają się w tym wątku utrzymuje kontakt z ludźmi których poznało za pośrednictwem takich portali? mało kto bo zawsze sie tylko pogada co najwyżej jedno spotkanie i później juz nic bo widzimy człowieka jakim jest w rzeczywistości
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6843
Re: Randki online 13 lat(a), 3 mies. temu  
Wirtualne zawieranie znajomości to jak stąpanie po cienkim lodzie.
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6925
Re: Randki online 13 lat(a), 3 mies. temu  
w rzeczywistym świecie też nie ma pewności że pozna się druga osobę taka jaka jest na prawde
Mati

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234567
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...
cottages4you cottages4you
Cottages4you oferuje ponad 9000 domków do wynajęcia na...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...