piątek, 03 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje o kulinariach, przepisach i pomysłach. Wasze opinie na temat jedzenia, restauracji oraz o wszystkim co smaczne...
W dół1
TEMAT: Christmas dinner?
#11607
Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Co macie na obiad w pierszy dzien swiat? Po paru latach na wyspie nadal tradycyjnie po polsku czy moze "festive turkey"?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11609
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
W pierwszy dzień świąt to resztki z wigilii i zajadanie się ciastami od rana a indyka nigdy nie jadłem - nie przepadam za suchym mięsem
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11613
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Jak do tego dodasz "all the trimmings" czyli stuffing, male kielbaski zawijane w bekon (chipolata), pieczone ziemiaki i pietruszke pieczona z miodem i dobry sos do pieczeni i oczywiscie sos zurawinowy to wszystko razem jest zajebiscie dobre. Przez ostatnich pare lat boss pracuje nad moja szkockoscia i w wigilie na wyjscie z pracy mam pakoway obowiazkowy przydzial indyka na christmass dinner
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11616
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Chyba jednak wole jak wszystko zostanie zmieszane dopiero w moim żołądku poza tym uwielbiam karpia więc w pierwszy dzień jeszcze pewnie będę nim sie obiadał a do tego niestety nie mam szefa który dawałby mi jedzenie
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11848
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
A inni wcale nie jedza bo nie pisza, hahaha...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11865
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Na Wigilijnym stole u mnie pojawią się:
- sałatka warzywna
- wegetariański bigos
- ćwikła
- krokiety oraz pierogi z kapustą i grzybami
- łazanki

a po północy falszeczka czystej by ciało i duszę obmyć.

Pozdrawiam wesołych życząc,
O



ps. zanim pojawią się nie potrzebne pytania i komentarze, ubiegnę Was informując, że karpia na stole "zabraknie', gdyż jak już wspomniałem jestem wegetarianinem
Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11903
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Mam pytanie natury prywatnej do swojego wyboru podchodzisz z pobudek etycznych czy masz jakieś inne powody?
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11908
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
krystian napisał:
Mam pytanie natury prywatnej do swojego wyboru podchodzisz z pobudek etycznych czy masz jakieś inne powody?

Zaczęło się od pobudek natury filozoficznej. Czyli Mahajana, Kundalini, zagadnienia karmiczne ect. Potem, wraz z postępem w odwyku od mięsa i tłuszczy nastąpiło oświecenie, że przy takiej diecie czuję się znakomicie. Już nie jestem tak bardzo nerwowy jak byłem za "mięsnej kadencji". Mam większy dystans i percepcję inaczej zorientowaną.

Tak więc koło się zamyka Bo, mając na uwadze obecne obserwacje, stan ducha i ciała, choć może nie idealny, to jestem zadowolony, że podjąłem tą decyzję.

Zatem krótko; pobudki etyczne grają tutaj pierwsze skrzypce

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12720
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Ja nie wierze w takie rzeczy bo tak zostaliśmy stworzeni i jesteśmy mięsożercami i moim zdaniem ty raczej uwierzyłeś w to że będziesz się lepiej czuł niż tak naprawde jest
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Pozostałe oferty

GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...
Wózki widłowe, maszyny budowlane (Praca stała i dodatkowa)
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje...