sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy o ulubionych przebojach muzycznych i zbliżających się koncertach. Filmowe hity i dyskusje o ciekawych książkach...
W dół12
TEMAT: Miś :)
#6756
Miś :) 13 lat(a), 3 mies. temu  
taki troche przy nudawy dzień dzisiaj a tu niespodzianka "Miś" w telewizji będzie już nie pamiętam ile razy go oglądała a teksty cały czas mnie rozbrajają

mora_nova

Ostatnio zmieniany: 2011/02/03 20:40 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6768
Re: Miś :) 13 lat(a), 3 mies. temu  
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/01/06 22:03 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6790
Re: Miś :) 13 lat(a), 3 mies. temu  
wydaje mi sie ale kiedyś reżyseży bardzie potrafili przedstawić sedno sprawy bo MIŚ 2 wydany już w "cywilizowanej" Polsce niczym mnie nie zachwycił
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6795
Re: Miś :) 13 lat(a), 3 mies. temu  
Mis 2 to nie klasyka jak pierszy i reszta filmow Bareii. Mis 2 to pieprzone komercyjne dziwactwo, ktore z oryginalem lacza nazwiska bohaterow i aktorzy. Nie wiem czemu Tym i reszta sie na to zgodzili.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6827
Re: Miś :) 13 lat(a), 3 mies. temu  
dla pieniędzy w przeciwieństwie do części pierwszej w której wystąpili dla ideałów
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6849
Re: Miś :) 13 lat(a), 3 mies. temu  
a jaki z nowszych filmów polskich chodzi o komedie wam sie najbardziej podobał? Ciało? Ciacho?
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6861
Re: Miś :) 13 lat(a), 3 mies. temu  
Ostatnie z polskich komedii ktore widzialem to poranek kojota i chlopaki nie placza, haha i jak dla mnie toone maja szanse wejsc do klasyki jak mis i inne filmy tego pokroj. No moze nie na tym samym piedestale co bareja bo tam nie ma juz miejsc dla nikogo, ale zaraz pod nim . Czas serferow tez byl niezly, nawet bardzo, ale jeden z filmow ktory akurat na mnie zrobil b duze wrazenie to "Jasminum" j. j. kolskiego.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6885
Re: Miś :) 13 lat(a), 3 mies. temu  
Stare filmy jak i zarówno stare piosenki są bardzo doceniane bo jednak były robione z głową i to jest teraz doceniane.
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6920
Re: Miś :) 13 lat(a), 3 mies. temu  
a oglądaliście juz Weekend Pazury? byc może zrobił coś na miarę europejskiej kinematografii
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7073
Re: Miś :) 13 lat(a), 3 mies. temu  
zapowiada się fajnie tym bardziej że fabuła nie ogranicza się (jeżeli w ogóle jest) do romansu jak to w większości polskich filmów
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Pozostałe oferty

UK Office Direct UK Office Direct
Oferujemy ponad 25.000 produktów biurowych w niskich...
DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...
Natura Beauty Lab (Kosmetyki i perfumy)
Kosmetyki Naturalne marek Polskich i zagranicznych!...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...