sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół12
TEMAT: szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji
#16148
szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witam czy ktoś jest mi w stanie podać nazwy pośrednikow pracy którzy mogą wysłać mnie z Polski do pracy w Szkocji?? Nie mam bladego pojęcia jak to wszystko się odbywa a bardzo zależy mi na znalezieniu pracy właśnie tam... bardzo proszę o pomoc
magdalenag1988
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/03/16 17:40 Przez magdalenag1988.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16149
Re: szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
podpinam się do tematu
kalina75
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16151
Re: szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
A
masz jakies kwalifikacje? Jestes specjalista w jakiejs dziedzinie? Do fabryk raczej nie ma takiego naboru a wyspa to niestety nie jest juz kraina mlekiem i miodem plynaca. Jak masz watpliwosci to Looknij tutaj
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16152
Re: szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Kurcze byl jeszzce jeden temat, czlwiek czlowiekowi oipowiadajacy o tym "jak polskie firmy mogo ci "pomoc"" w zalatwieniu pracy ale jakos nie moge tego znalezc
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16157
Re: szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
ogolnie jestem po turystyce bede robiła teraz licencjat ale nie licze na prace w tej branzy chodzi mi raczej o zaczepienie sie gdzies nawet jako pracownik fizyczny..dlatego chciałam wiedziec czy istnieje jakies pośrednictwo które moze mi ułatwić wyjazd właśnie tam...
magdalenag1988
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16176
Re: szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji 11 lat(a) temu  
oooo tak długo szukałam aż sobie sama znalazłam:) istnieje coś takiego:) !!!
magdalenag1988
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16183
Re: szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji 11 lat(a) temu  
I gdzie mozna cos takiego znalezc ? ja np. jestem z kolega w szkocji i nie mozemy pracy znalezc juz od miesiaca poradzicie cos ? znacie cos np. gdzie mozna pracowac i np. odrazu nocleg jest, nawet na jakiejs farmie ?
Slawciooo1906
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16184
Re: szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji 11 lat(a) temu  
Półtora miesiąca? A znajomość języka na jakim poziomie??
trelevina
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16188
Re: szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji 11 lat(a) temu  
no wlasnie slabo ;/
Slawciooo1906
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16189
Re: szukam pośrednictwa pracy które wyśle mnie do Szkocji 11 lat(a) temu  
Ja ze swojej strony moge tylko powiedziec:
Uwazajcie zeby sie nie wpakowac. Tu z praca nie jest rozowo i wylaczajac przypadki gdzie jestes specjalisa w jakiejs dziedzimie, zadna polska firma do pracy cie tu nie wysle. Jesli w polskiej gazecie znajdziesz ogloszenie oferujace prace fiizyczna np przy pakowaniu czegosza powiedzmy £10 na godzine i do tego bez znajomosci jezyka, a do tego firma zapewni ci odbior z lotniska i firmowe mieszkanie za ktore bedziesz musial wplacic powiedzmy £200 funtow kaucji to odrazu o tym zapomnij bo znaczy ze sracisz w/w £200 plus narazisz sie na koszta przelotu. To tyle.
Nie wierzcie ze jakiekolwiek firmy jeszcze "wysylaja". Jedyna duza rekrutacja to zbiorka owocow ale to w sezonie a nie teraz. Do wyzej wymienionego pana@O tej porze nie ma jeszcze pracy na farmach. Jak cos jest to praca przy stawianiu tuneli ale to "dla stalych" wybrancow ktorzy robia to regularnie od lat.
Podsumowujac: Praca jest chociarz nie latwo ja znalezc, zwlaszcza jesli nie ma sie jakichs specjalnych kwalifikacji a tym bardziej ze slaba znajomoscia jezyka. Jest ale nikt ci jej sam nie zaproponuje ani tym bardziej cie do niej nie wysle. Musisz znalezc ja sam. Jesli ktos ci ja zaoferuje a tym bardziej na rozowych warunkach- badz czujny bo polacy robia sobie walki wypieprzajac innych na niewielkie kwoty, powiedzmy rzedu £200...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/03/28 19:15 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...
Tooled-up Tooled-up
Sklep oferuje szeroką gamę produktów motoryzacyjnych,...
eDreams eDreams
eDreams jest wiodącym internetowym biurem podróży w...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....