piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Problem z internetek - talk talk
Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół123
TEMAT: Problem z internetek - talk talk
#11506
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Problem jest w tym ze idzie dobrze dobrze dobrze i lecisz ponizej 1 mb. Chwile odczekasz i znowu jest ok. Dzwonisz do nich
sprawdza i masz 16 mb wiec nie ma problemu. Router jest ustawiony dokladnie tak jak byc powinien bo robilem to z geniuszami z ich Tech Support. Teraz i tak nie jest zle ale przetestowalem przed tem dwa inne rutery, netgara i D-linka znaczy to po pierwsze wywalalo mnie z netu i muslalem resetowac i czekac kilka minut zeby wejsc na online spowrotem a po drugie kolesie z tech powiedzieli z edopoki nie ma "ich" orginalnego talk talk rutera to nie ma o czym rozmawiac bi tech support dotyczy ich sparzetu a ne jakichs rozwalonych netgarow ktore sa przyczyna problemow.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11509
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Teraz mam "oryginalnego talk talk'a". W momencie kiedy zaczyna zamulac i wylaczysz ruter a nastepnie wlaczysz go spowrotem, czekasz okolo 5 minut na ponowne polaczenie z siecia wiec to raczej nie problem z karta sieciowa ..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11556
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
U mnie to na pewno nie był talk talk tylko problem z routerem bo za każdym razem jak zaczynałem grzebać w ustawieniach to część stron tych co wczesniej nie chodziła zaczęła działać normalnie. Swoja drogą to dziwną masz sytuację bo mój net pociągnie co najwyżej do 4 mb ale poniżej 2mb nie spada
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11772
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Też mam talk talka ale takich różnic w sygnale nie mam co prawda kiedyś często urywało połączenie ale teraz działa w miarę normalnie
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11999
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 2 mies. temu  
Może jednak faktycznie Szkot masz problem ze swoim routerem a podłączałeś bezpośrednio do gniazdka?
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12011
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 2 mies. temu  
Bezposrednio nie. Przez kabel.Ale szczerze mowiac to niesadze zeby to to bylo. Moze sie myle ale jak by to byl problem to mulilo by caly czas a powiedzmy ze zasadniczo smiga sobie wesolo z predkoscia 15mbpsi od razu zamula.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12073
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 2 mies. temu  
zawsze możesz sprawdzic podłączając bezpośrednio albo używając ich routera
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12076
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 2 mies. temu  
Mam ich router juz od jakiegos czasu Posluchalem glosu forum i wczoraj podpialem sie bezposrednio pod gniazdko. Zielone swiatelko online zapalilo mi sie na ruterze po 10 minutach. Chile bylo ok, polecialem ok 10mbps ale wieczorem znowy lipa. Nawet nie wiem jaka mialem predkosc bo tak szlo ze nie chialo mi zadnej strony z testem otworzyc wiec zakladam ze pare kbps jedynie. A potem zas 16 mega. Talk talk smierdzi
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12149
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 2 mies. temu  
Dziwne ale musisz miec chyba też jakies nowe połączenie telefoniczne bo 16 mb to dużo...
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12152
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 2 mies. temu  
Nie wiem czy nowe. To kiedys byla linia bt zreszta jak wszystkie w tym kraju. Predkosc zasadnicza zawsze wachala mi sie w granicach 15mb ale top jaka masz predkosc zalezy tez od ego na jakiej stronie sprawdzasz. Kiedys robilem dwa testy. Pierwszej strony nawet nie chcialo mi zaladowac a na drugiej pokazalo mi ze 12 mega wiec lepiej zawszze robic kilka roznych zeby miec jakis pelny obraz. Rozwazam przejscie do SKY. Nie jest duzo drozej, wlasciwie wcale nie jest. Predkosc ciut mniejsza ale za to unlimited.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Tooled-up Tooled-up
Sklep oferuje szeroką gamę produktów motoryzacyjnych,...
Tesco Tesco.com
Tesco.com oferuje szeroka gamę produktów i usług -...
Kursy na wózki widłowe (Szkoły i kursy)
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z...