wtorek, 23 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Problem z internetek - talk talk
Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół123
TEMAT: Problem z internetek - talk talk
#12242
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
a na jakiej stronie sprawdzasz?
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12254
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
zazwyczaj na kilku. Jak wpiszesz w google broadband speed test to zazwyczaj lece pierwszych 4 lub nawet 5 z gory, ale tez na talk talk oraz testerze z bbc.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12290
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
To chyba nie od strony a odległości do serwera testów zalezy prędkość z tego co widze
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12296
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Oki co jakby poprawa nastapila. Sa dzni lub raczej momenty kiedy nic nie idzie uciagnac ale zasadniczo daje rade leciec na pare okienek i do tego sluchac muzyki, wiec jest dobrze. Jak mnie znowy zaczna wk... to grzecznie poprosze on "mac" i smigne gdzieindziej. Tylko problem w tym ze maja chamy najlepsza oferte ale widze ze SKY tez zacza sie ostro ladowac i sa tylko minimalnie (tu dam linka do strony sky ze szczegolowa oferta i cennikiem, do tego pogrubienie i underline, hahaha)
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12347
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Złóż reklamację i czekaj jak sie sytuacja rozwinie
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12353
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Nic nie da. Jak rozmawiasz to durnie probuja ci wcisnac ze masz spieprzony komputer albo zle podlaczony ruter. Predkosc mialem ponizej 1 mb a u nich w komputerze wychodzilo ze mam 16 i wez im wytlumacz. Poza tym teraz jest powiedzmy ze ok chociarz przychadza momenty ze zaczyna mulic i chwile pozniej znowu leci prawidlowo.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12485
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Napisz reklamację i zawrzyj w niej wszystkie informacje że zbywają cię i chcesz też złożyć personalne skargi na obsługę klienta.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13263
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Chyba zapeszyłem biorąc udział w tej rozmowie i pisząc że nie mam zbytnich problemów. W zeszłym tygodniu co chwile gubiony był sygnał ale nawet jeśli byl to prędkość 0.15 Mb - nic nie można było robić. Telefon do TalkTalk i inżynier miał wpaść ale od razu zaznaczyli że jeżeli to będzie moja wina to będe musiał zapłacić za wizytę specjalisty... Inżynier się pojawił i nie wiedział o co chodzi tak więc zrzucili winę na linię telefoniczną i dzisiaj przysłali inżyniera z BT. Okazało się że Talk Talk zablokował mi systemowo maksymalną prędkość i ustalił na tak niskim poziomie. Inżynier z BT zadzownił do nich i szybciutko odblokowali i internet wrócił do normy.

Okazuje się że w ten sposób Talk Talk chce "przekonać" swoich klientów do zakupu lepszego internetu... brak słów ale teraz milsza strona sprawy bo mam wszystkie papiery i będzie składanie reklamacji tym bardziej że umowa mi się u nich skończyła
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

Novatech Novatech
Novatech to jeden z wiodących sklepów komputerowych w...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
HotelClub UK HotelClub
Ponad 60000 hoteli i innych form zakwaterowania na całym...